Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az tényleg igaz, hogyha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogyha egy felnőtt férfiról kiderül, hogy nem volt még nővel, akkor kevésbé lesz vonzó?

Figyelt kérdés

Főleg nők válaszára vagyok kíváncsi.

Gondom az, hogy nem akar semmi összejönni egy olyan nővel, aki nekem tetszene és muszájból nem szeretnék együtt lenni valakivel. Ez tényleg olyan taszító?


2018. jan. 2. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert lehet, hogy valami nincs rendben vele. Ha megmagyarázza, és számomra elfogadható, akkor nincs gond.
2018. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Csak nem vagy olyan hülye, hogy ezt bevallod.
2018. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Lehet furán fog hangzani de én örülnék neki, ha szeretem és ö is engem én kifejezetten örülnél neki hogy én vagyok neki az első és remélhetőleg az utolsó is.
2018. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy férfiként válaszolok, de meg tudom erősíteni. Egy olyan nő, aki viszonylag könnyen átcsúszott a kapcsolatszerzés első megpróbáltatásain, biztos hogy fenntartásokkal kezeli a másikat, aki még szerencsétlenkedik. Az is vonzó egy nőnek (meg úgy mindenkinek), ha valaki felszabadultan tud beszélni a szexről, nem fél a témától, ami egy sok éves szűznél érthetően elég kellemetlen. Továbbá mindenkinek ott motoszkál a fejében, hogy "senki nem feküdt még le vele, erre most én legyek az első? biztos jó ötlet ha gyakorlópartnere vagyok a szerencsétlennek?"


A többieknek, akik már nem most kezdtek szexelni, kicsit olyan érzésük van, mintha korban lennél hozzá túl fiatal, kb ugyanaz az érzésük hogy akkor gyerekebb a másik. Főleg a lányoknál, ők valamiért azt hiszik ez a jócsajság versenye egymás közt, míg a fiúk inkább maguk miatt akarnak túl lenni fiatal korukban.


Az nem ér sokat, ha letagadod és egy beszélgetés alatt azt mondod hogy "nem vagy szűz", mert amúgy ha valakin gyanús a viselkedéséből, akkor úgyis ottvannak az előítéletek körülötte, másrészt nem azzal tudod "igazolni" magad, hanem ha tudsz olyan saját példákkal és tapasztalattal beszállni, amiből nyivlán következik hogy tudod miről beszélsz.

Ő pl szűz, de próbálja elhitetni hogy nem az

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Én is örülnék, ha egy ilyen nőt találnék! :)

#4 Egyszer ismerkedtem egy lánnyal és könnyen tudtam erről beszélni, nem éreztem gátlást amiatt, mert egy barátnőm se volt még. Nem minden tapasztalatlan férfi béna elsőre, hallottam olyan eseteket, hogy minden rendben ment. Amúgy én elítélem az olyanokat, akik emiatt lenézik a másikat, mert nem rendelkeznek empátiával és önteltek, egoisták. Ha egy velem egykorú nővel ismerkednék és kiderülne, hogy nem volt még senkije engem nem zavarna, semmi gond nincs ezzel, mivel a jelen a fontos.

2018. jan. 2. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj kérdező, én nem a véleményemet mondtam, hanem amit tapasztaltam, a színfalak mögött. Természetesen az általam említett példákban is adott esetben lehet, hogy ezt tagadnák és elmondanák hogy milyen korrektek, de általában véve nem vagyok naiv. A jóhiszeműség nem a magyar ember tulajdonsága..
2018. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!