Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nálatok is így volt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok is így volt? Mikor, hogy fog ez javulni?

Figyelt kérdés
Szüzességetek elvesztése után mikor lett jobb az együttlét? Nekem az első csak többszöri próbálkozás után sikerült és így is fájt, vérzett eléggé. Félek hogy a következő alkalmak is ilyenek lesznek. Sokan írják, hogy csak sokadszori alkalommal élvezik. Ti nektek mi a tapasztalatotok esetleg valami tipp?

2018. jan. 1. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a második is sokkal jobb volt. Idővel egyre jobb lesz :-) Ne görcsölj rá, csak élvezd
2018. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnél nekem is fájt eléggé, sőt még másnap is fájt, mert eléggé heves volt az aktus. a második-harmadiknál már szinte semmi fájdalom nem volt.
2018. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első sem fájt, nagyon figyelmes volt a partnerem, de egyáltalán nem élveztem. A második már jobb volt, a harmadik méginkább, fél év múlva pedig már valami fantasztikus volt.

Mindkettőnknek a másikunk volt az első.

2018. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fájt az első! Csak a páromra tekintettel nem hagytuk abba. Másnap s volt kellemes. Vártam a másodikat, az már nem fájt, de nem volt kellemes. Elsőzör úgy 3 hét múlva élveztem el, és kezdett jó lenni annyira hogy én kezdeményeztem.
2018. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. alkalommal már volt orgazmusom :)
2018. jan. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuu kegyetlenül fájt az első. Tényleg mintha kiszakított volna belőlem egy darabot. Még másnap is fájt ott lent és én is féltem a következőtől.


De meglepő módon a második már nem fájt. A harmadikat meg már kifejezetten élveztem. Úgyhogy no para :)

2018. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Az első kellemetlen volt, de nem mondanám rossznak.

Másodszorra már rendesen élveztem a dolgot, csak a partnerem ment el túl hamar :)

2018. jan. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!