Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud kielégíteni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud kielégíteni egy nő sem?

Figyelt kérdés

Eddig két nővel voltam és SEMMI,ha magamnak csinálom akkor kb 25 perc és kész,de ha nő csinálja, akkor csak állok és akármit csinálhat nem történik semmi és órák is eltelhetnek,de akkor sem történik semmi.

A barátnőmnek jó de nekem nem.

Mármint jó érzés benne lenni meg minden csak nem történik meg aminek meg kéne,Mit lehet tenni?



2017. dec. 28. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy őt is kivánod nem csak a szexet? Érzelmileg minden oké? Esetleg picit tágabb! vagy unod! nem éri elég inger a farkad. Előjáték,petting szokott lenni?
2017. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha magadnak csinálva kb 25 percig tart, hogy kielégülj, akkor nem csodálkozom, hogy a lánynak nem megy.

Ismertem ilyen pasit, neki orvoshoz kellett járnia vele.

Én nő vagyok, és ha “sietek”, azaz nem akarom elhúzni a dolgot, akkor 2 percen belül orgazmusom van.

2017. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez is agyból indul, mint minden.25 perc magadnak elég gáz.Nem tudom vannak-e érzések is benned a barátnőd felé?Érzelemből a legkielégítőbb a szex, lehet ez nálad nincs meg.
2017. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

vannak érzéseim bár valóban nem túl sok.


Akkor ha valaki érzelmekkel teli az hamarabb elszokott élvezni?

2017. dec. 28. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak magamból tudok kiindulni, bár másoktól is hallottam már ezt.Ha szerelmes az ember sokkal jobban és gyakrabban kívánja a barátját, barátnőjét.Az orgazmusom ilyen esetben jóval erősebben jelentkezik, míg szerelem nélkül sokszor előfordul, hogy nem is jutok el addig.Én érzelmi beállítottságú vagyok, lehet te is.
2017. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jó neked én két rántástól elmegyek
2017. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis nem csak a barátnőm felé nincs túl sok érzésem,hanem alapból kevés van.
2017. dec. 28. 11:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem " agyból" és érzelemből szexelsz, hanem csinálod a mechanikus reszelést, ami sz@rabb, mint az önkielégítés. Ezért nem is jutsz el a csúcsig. Nincs beleélés.
2017. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet az oka igen.
2017. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha valaki nem éli bele magát a dologba,az húzogathatja a futykost ameddig csak akarja,de úgysem fog elélvezni??
2017. dec. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!