Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy az egyetemista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az egyetemista lányok között vannak olyanok akik pénzért vannak férfiakkal?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 17:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
jártam egyetemre, és akiket nem pénzeltek a szülei azok elég szakadtak voltak. elég sokan járnak lyukas cipőben, hetekig ugyan abban a ruhában,stb. nekem ne mondd, hogy divatból. vagy ha igen akkor biztos a 99 forintos tömlős sajt és a száraz zsemle is divat, főleg akkor ha valaki még ezt is csak kétnaponta tudja megvenni.
2017. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországon ez nem jellemző. Az egyetemi helyek túlnyomó többsége államilag támogatott. Az USA-ban sok ilyen esetről olvasni.
2017. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nyilván nagyságrendekkel nagyobb számú csajt szponzorálnak egyetemi évei alatt idősebb férfiak, mint srácot idősebb nők. Kérdés hogy, hol húzzuk meg a határt.

Egyébként meg minden szakgimnáziumot végzett csaj is beiratkozhat maszek egyetemre. Ha csak egy félévre iratkozott be, akkor is még évekkel később is mondhatja, hogy ő egyetemista.

2017. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Spiritrobber ***** válasza:

Atya világ... sokan nincsenek tisztában az egyetemi költségekkel.

Ha már bejutottál államira akkor a költséged tulajdonképp a kolidíjat és az utazás/ tömegközelekedés ami azon felül akad mint amikor a szüleiddel laktál, hisz enni inni ruházni így is úgy is kell attól függetlenül, hogy hol vagy.


Nos mindez kb 25.000 extra pénz és akkor már elég jó a kolid is.


Nem értem milyen vagyonokról beszél itt meg drágaságról. Nyilván ez is megterhelő sokak számára de egy diákhitel simán fedezi ezt a költséget egész félévre sőt, évre is.


Ha államin vagy más tészta de államira csak úgy megy az ember ha van rá pénze vagy valahogy ki tudja gazdálkodni.


Mindig van más lehetőség, mint a prostitúció de vannak nyilván akik ezt választják ki ezért ki azért de elég minimális lehet az a réteg aki az éhenhalásért teszi ezt.


Hozzáteszem ha már az éhhalál fenyeget akkor szexi ruhákra és egyebekre sincs pénzed amiből a kuncsaftokat betudod csalni.

2017. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Volt ilyen időszakom

23N

2017. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%

Igen van diákhitel.

És rögtön adóssággal kell kezdeni az életed . Marha fsza

23N

2017. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%
17. Ami nem horror ár, nem is kamatozik, és ha normális szakra mentél akkor keresel annyit, hogy 1-2 éven belül tudod téríteni, cserében nem voltál ku.rv.a.
2017. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

Olyat választottam amit szeretek csinálni.

Lehet h csak 80 ezret fizet de nem olyat munkám van amit utálok és fizet 200 ezret.

Azért nem minden a pènz

2017. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kispesten a Vekerle-telepen ismertem egy kuplerájt, ahol a lányok kb. negyede egyetemista volt, de tanítónő is akadt. Nem voltam kuncsaft, a tulajdonos tévéjét javítottam, de ajánlatot kaptam, hogy a fizetséget természetben is megoldhatjuk. Köszöntem, de inkább a kp. Állítólag ragyogó nők voltak.
2017. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

PhD hallgató lányok között, kb. egyetemi épülettömbönként, min. egy akad szerintem, a karrier, az előremenetel, ill. a sikeres fokozatszerzés is pénz valahol. Jegyezzük, meg, hogy rajtuk kívül az összes többi nő a társadalomhoz képest átlagon felül tisztességes és erkölcsös ilyen helyen. Szóval a fentieket elég "szépen" kinézik... De az ilyen emberek általában gátlástalanok, simán meglesz a fokozatuk, míg csomó erkölcsös fiatalt elintéznek a "jóindulatú" témavezetők.


Sajnos az egyetemeink oktatói állománya is fokozatosan züllik lefelé (válások, alkohol, nagy élet).

2017. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!