Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne úgy orálozni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne úgy orálozni, hogy az egyszerre legyen kényelmes és szexi?

Figyelt kérdés
Mindig ha páromat elégítem ki orálisan, akkor az ágyon fekszik a hátán, én mellette, és így. Az ő szemszögéből ezért kb a hátam illetve a fejem hátulja látszik. De próbáltuk már néhány más módon is, de annyira nem találom másképp rajta a "fogást", hogy nem megy huzamosabb ideig. Nektek van valami bevált praktika?

2017. dec. 23. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
69 póz mondjuk. Vagy csak spontán mikor ő áll,vagy zuhanyzás,ezer lehetőség van!
2017. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

69


Nem rám hasal, hanem négykézláb, az altájékát az arcomba, a felsőtestéhez pedig teljes hozzáférésem van, nyulkázhatok cicihez akadály nélkül. Persze ez nem látványban előnyös, hanem inkább "érzésben.


Ja igen, én vagyok F, a párom van felül.

A fordított felállás annyira nem jött be nála, mert elragadtatom magam és konkrétan szájbaQrom, amit nem túl jó neki, ugyanis akkor nincs "beleszólása".

2017. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfi nőt:

1. a férfi hanyatt fekszik, a nő pedig fölé térdel

2. a nő az ágy szélére ül széttett lábakkal/térdel


Nő férfit:

1. férfi ülő helyzetben széken/ágy szélén/fotelben stb.

2. álló helyzetben nő térdel


Vegyes verzió: 69

2017. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talpszagolós blowjob. :D Vagyis, a nő az ágyon elterült férfi arcába nyomja a talpát (ez nyilván a magamfajta lábfetisiszta férfiaknak fog dupla élvezetet nyújtani), és közben szopja. :D Nem kaptam még ilyen cidát, de úgy látom videókban, hogy az a nőnek is tök kényelmes. :)
2017. dec. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a következőképp elégítem ki:


Előtte térdelek,

Ülök az ágyon ő előttem áll

hanyatt fekszik vagy ül, én a lábai közt vagyok


24N

2017. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépn a válaszokat! :)
2017. dec. 24. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Fektesd fel a párod az ebédlő asztalra,támaszd fel a lábait,ülj be közéjük székkel és közöld vele h csapolt tejcsit kérsz vacsira.és szép kényelmesen asztaknál ülve tudod kényeztetni.

Ez kb működik fordítva is, csak a hölgyemény nem tejcsit ad, bár ha már korábban meg lett töltve akkor akár.

2017. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a legjobban tetszik: együtt fürdés közben a kád szélén négykézlábra állok, a nőm pedig jól hozzám fér.

Én a legjobban akkor tudok orálisan a kedvére tenni, ha a fejem két oldalára térdel és hátratolja magát. Nem bánom, közben kicsit játszhat velem, bár amikor elkapja a szenvedély, nem tud másra figyelni. ;)

Ágyban jól működik még az oldalfekvés is: a felhúzott combomra fekteti a fejét, így nem fárad el.

A szexi követelménynek a legjobbat tesz egy, vagy több alkalmasan elhelyezett tükör.

2017. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!