Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha tehetnétek lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tehetnétek lenne több pasitok egyszerre?

Figyelt kérdés
Akár úgy, hogy tudnak egymásról.
2017. dec. 21. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Csak akkor látom értelmét egy kapcsolatnak, ha mindketten szerelmesek vagyunk EGYMÁSBA, több emberbe nem lehet szerelmesnek lenni és minőségi időt sem tudnék több emberre szánni. Ha arra vágyok, hogy kötetlenül több pasi is farkaljon, akkor maradok szingli és kalandozok.
2017. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha nem vágynék szexnél többre és ők sem. Az zavarna ha szexen kívül is baszogatnának napközben üzenetekkel nekem meg mindegyiket fejben kellene tartanom stb.
2017. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem most kettő van. Kizárólag szexpartneri viszonyban.

Tudnak egymásról.

2017. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Huszonévesen még voltak illúzióim a "csak én vagyok a királylány" című lányregénnyel kapcsolatban, mára sokkal realistább és önzőbb lettem.

Van több pasim egyszerre, van aki tud a másikról, van aki nem. Hagyom/megengedem hogy imádjanak.

(nem kérek privit!)

2017. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3 jesszus, egy sima szexpartnernek miért kell beszámolni arról, hogy hány emberrel szexelgetsz még? Én sosem beszélek ilyesmiről, semmi közük hozzá és közönséges dolog.
2017. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 Mert nem vagyok bunkó.

Ha tisztességtelen akartam volna lenni, akko4 nem mondom el nekik, hogy másokkal is lefekszem.

Ők úgy mentek bele mindketten ebbe az afférba, hogy tudták, nem ők az egyedüliek. Ez így fair.

2017. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 Nem árt közölni a partnerrel, hogy nagyobb egészségügyi kockázatot vállal.
2017. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 szerintem, ha valakivel egyéjszakás kalandom van, vagy szexkapcsolatom, akkor amúgy is kb 100%-ig evidens, hogy nem csak velem szexelget, meg én sem csak vele. Felesleges külön megkérdezni.
2017. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hármassal,ma már divat ez,de elég nehéz megfelelő partnereket találni.

28f

2017. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

#8 Engem nem érdekel mi felesleges és mi nem.

Tisztességesen játszom, és senkinek nem akarok rosszat.

Megmondtam mindkettőnek, mert így korrekt.

2017. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!