Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a leghosszabb és a legrövidebb szex, vagy petting (a fiú elélvezéséig), amit lányként, vagy fiúként átéltetek?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tartott a legrövidebb és mennyi ideig a leghosszabb?

Szex volt, vagy petting?

Hogy történt, hogy jött össze?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?



2017. dec. 16. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15perc-sok óra 20F_19N,44F 39N
2017. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

A legrövidebb aktus pár perc. A leghosszabb kb. egy óra.

Szex volt mindkettő.

A leghosszabb petting több óra lehetett.

A leghosszabbnál berúgtunk, a legrövidebbnél azt mondta, azonnal akar. Én meg félrehúztam a bugyiját és bevágtam neki.

2017. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Leghosszabb: kb. egy ora, tinikent az elso parommal, elsők voltunk egymasnak, o először elsem tudott menni aktus kozben, csak pettingnel. Ezert tartott egy oraig a szex. De utana belejottunk, es végre neki is jo volt.16 voltam, o 18.

A legrovidebb: par perc a ferjemmel, 12eve osszeszokott paros vagyunk, tudja, mar az arcombol, hogyan jo, igy eleg gyorsan elmegyunk:)

2017. dec. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Leghosszabb majdnem két órán át, a legrövidebb pár percig. Mindkettő szex volt. A hosszúnál közrejátszott a pia is, a rövidnél pedig hogy már egy ideje nem volt akkor.
2017. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
A legrövidebb olyan volt, hogy betette, és abban a pillanatban elment. A leghosszab kb 1 óra.
2017. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Latom itt mindenki igazi csodor. Szuz es dagi kisfiuk es papik.
2017. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Leghosszabb 2. alkalommal majdnem ket ora

Legrovidebb 2-3 perc

18/L

2017. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

A legrövidebb aktus 2 löket volt a nejemmel kb. 5 másodperc.

Reggel korán felébredtem és kb. egy órán keresztül nem tudtam vissza aludni. Csak ábrándoztam, hogy fel kellene ébreszteni a páromat egy szeretkezés erejéig. Gyönyörködtem, ahogy a felkelő nap bevilágítja a szobát, kirajzolódik az orcája. Szorosan magamhoz öleltem, nagyokat szippantottam a bőre illatából. Csókolgattam a nyakát, simogattam a testét, de nem ébredt fel, -legalábbis nem szólalt meg-.

Teljesen fel voltam már húzva. A farkam be volt nedvesedve. Minden idegszálammal rá voltam hangolódva a dologra. Akkor megszólalt a vekker és tudtam, hogy gyorsan cselekedni kell. Akcióba lendültem. Néhány csók után még a párom előbb tiltakozott -most már fel kell kelni, dolog idő van-, de hamar rájött, hogy hamarabb szabadul ha enged. 37 évesek voltunk.


A leghosszabb menet annyira hosszú volt, hogy nem lett vége. Ezekből mostanában egyre több van. 47 évesek vagyunk.


A leghosszabb aktus egy éjszakán keresztül tartott -kisebb pihenőkkel persze-. kb. 20 éves voltam, a partner kb. 40


Kétszer fordult elő életemben, hogy már smárolás és ölelkezés közben elmentem, anélkül, hogy egy újjal is hozzá ért volna a cerkámhoz. 15-20 éves voltam és a partner is.

2017. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, amelyiknek nem volt vége az nem számít.


Az a helyzet, hogy még sosem mértem az időt, de a saját tapasztalatom szerint az első néhány percben a legnagyobb az esély az elélvezésre. Ha az első percekben a magömlés elmarad, akkor kb. fél óra és egy óra között melegszünk össze annyira, hogy újból jön egy ihlet, de ha akkor sem megyek el, akkor jobb egy kis pihenőt tartani, mert addigra úgy lezsibbad a farkam, hogy esélytelen az élvezetre.

2017. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tehát az az alap, ha a fiú elélvez, tök mind1, mennyi idő alatt, akkor ott vége a dalnak... Na ez nagyon ciki....
2018. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!