Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fantáziálok és bámulom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fantáziálok és bámulom azt az osztálytársamat egész nap akihez amugy nem is vonzódom?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és egyetemista. Napok óta egyfolytában az egyik osztálytársamat bámulom és fantáziálok sőt sokszor álmodok is róla. Van amikor perverzet van amikor romantikusat. Ami azért fura mert a csávó eddig nem igen dumált velem és még csak nem is vonzódom hozzá bár már nemtom. Nem egy atomhelyes srác az tény. De most már idegesít h folyton a fejembe van és mióta fantáziálok rola es nézem olykor láttam h észrevette... szerintetek ez miért van? Lehet tenni ellene valamit?

2017. dec. 15. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyetemi osztálytárs? Lol haver

Ott szaktársad vagy csoporttársad van

2017. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat igazad van szaktársamról van szó.
2017. dec. 15. 22:13
 3/6 Carragher_x ***** válasza:
100%

"még csak nem is vonzódom hozzá"

Durva mennyire nem ismerik egyesek még saját magukat sem...

2017. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Attól hogy nem beszélt veled vonzódhatsz hozzá. Lehet nem álmaid pasija lehet sokban más de valamiben mégis megfogott hírek kisugàrzás akármi.
2017. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vonzódsz hozzá. Keresd vele a szemkontaktust, mosolyogj.
2017. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A vonzódás minden jele eltünt ha volt is. Amint elkezdtem vele beszélkedni úgy lett bunkó is...
2017. dec. 30. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!