Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyék. A pasim jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyék. A pasim jobban szereti ha oralozom őt mint a szexet punciba?

Figyelt kérdés
Kérdeztem miért. A válasz mert nagyon jól csinálod az oralt
2017. dec. 15. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Cseréld le. Én megduglak rendesen.
2017. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

gyúrjál puncira :D


miért csinálsz belőle problémát? Találd ki te mit élvezel azt csinálja meg a pasid, hogy neked is jó legyen aztán ha neki ez a heppje akkor szopjál. A lényeg a kölcsönösség nem az, hogy mindketten ugyanazt kedveljétek.

2017. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért mert szopás függő... Én is.. Hidd el jó dolgo az!

Próbáld meg csak úgy leápolni néha, önzetlenül, vagy 69, vagy ilyenek, hogy ne kifejezetten a sszex, szex része legyen, és akkor kész... éán legalábbis így gondolnám :).

2017. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mondja, mert lusta. Tapasztalatból mondom, ha halál fáradtan kerülünk ágyba a barátnőmmel, nekem sincs mindig kedvem szexelni, mert úgy nem bírom elég ideig, viszont azt nem akarom, hogy ne legyen orgazmusa, úgyhogy ilyenkor jobban örülök, ha úgy dönt, hogy kényeztet, DE ilyenkor kötelességemnek érzem, hogy utána viszonozzam, úgyhogy ha ő azt is kihagyja, akkor azért ne menj bele.
2017. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
orálnál elég hátradőlni és élvezni, szexnél tenni is kell
2017. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem még egy nő se szopott le úgy, hogy jó érzés lett volna, de ha lett is volna ilyen, akkor is milliószor jobban imádnám a puncidugást, mint az oralt.
2017. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Basszus te nagyon tuhatsz valamit!

27 évem alatt 100 nővel voltam ennek kb a fele bevette a péniszem és jó érsze sokáig csinálta de még az élvezett szintjéig se jutottam el....

Amikor beleül egy nő vagy én betolom neki az viszont maga a menyország.

2017. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!