Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Síkosítás, nagy pénisz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síkosítás, nagy pénisz, érzékeny hüvelybemenet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenlegi partnerem elég nagy szerszámmal rendelkezik és mindennemű előjáték, plusz vizes alapú síkosító használata mellett is megesik, hogy “felsérti” a hüvelybemenetem. Sérülést nem látok rajta, de érzékeny, sőt fájdalmas is tud már lenni néha az aktus. Soha semmiféle problémám nem volt nedvesedés terén, igazából most sincs, csak egyszerűen akkora, hogy kényelmesebb síkosítóval. Próbáljuk meg esetleg nélküle, lehet, hogy a síkosító irritál? Vagy álljunk át olajalapúra? Egyéb tippeket is szívesen fogadok, köszönöm!

2017. dec. 13. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az olajalapú jobb.Hosszabb előjáték?
2017. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltuk azt is. Lehet tényleg az olajalapú lesz a megoldás. Megy igazából plusz síkosítás nélkül is, de egy idő után már nem tudja tartani a lépést a hüvelyem. Azért állok ennyire értetlenül a téma előtt, mert még soha nem volt ilyen gondom. Mondjuk ilyen méretű pasim se...
2017. dec. 13. 12:29
 3/7 Béla. A Király. ***** válasza:
Olajalapú jobb, tovább is tart, és ugyan nem írtad, de ha használtok óvszert, akkor annak az elhagyása is segít, ha át tudtok állni másmilyen fogamzásgátlásra. Valamint nagyon hosszú előjáték. Nálam ezek eddig beváltak, és nekem se kicsi.
2017. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek. Köszönöm az eddigieket, jöhetnek még!
2017. dec. 13. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen téren nem passzoltok össze. Úgy is szakítás lesz a vége.
2017. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a szex és azt nekem senki ne mondja, hogy egy átlagosnál nagyobb méret a 2-3. menetnél már ne lenne érzékeny bármelyik nőnek. Tippet kértem hasonló helyzetet átéltektől, nem gonoszkosást.
2017. dec. 13. 17:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Akit érdekel: tartalmazhat valamit a vízbázisú, amit nem szeret a hüvelyem, mert nélküle semmi problémát nem tapasztaltam. Azért az olajosat még ki fogjuk próbálni.
2017. dec. 18. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!