Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves lány 40 éves férfival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány 40 éves férfival?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok egy olyan lányról, aki egy ennyivel idősebb pasival jár/fekszik le. (A lánynak van saját keresete , és mindent felesbe fizetnek a randikon, mert a ragaszkodik hozzá) A lány én vagyok.
2017. dec. 12. 22:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szép. Mert bátor. A kérdésből tudom, hogy fél és mégis csinálja. Nagyon szép. Tényleg.
2017. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Én majdnem egy évtizedig éltem 20 évvel idősebb férfival. És semmi hasznot nem húztam belőle. Nem is lett volna mit. Nem a korkülönbség teszi az aranyásót.
2017. dec. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem volt Apád?

23n

2017. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye és irígy, rossz indulatú ember van itt.
2017. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, higy ha csak par évvel szeretbéd lejjebb tudni a különbseget egy 34 évesre, akkor írja bátran! ;)

Amúgy semmit, Ti dolgotok!

2017. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Arról nem tehet senki hogy kihez vonzódik. Ha neked ez jön be hajrá, de azon nem árt elgondolkodni hogy az évek folyamán egyre nagyobb lesz az igényeitek közti különbség ami elég sok gondot okozhat. 27/F
2017. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%
Azt gondolom, hogy van egy kis apakomplexusod. Magyarán nem vagy 100-as. A 40 éves kettőt kummant, aztán leesik.
2017. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Apum nem volt sokszor itthon, de inkább csak az van ,hogy nem látom vonzónak a velem egykorúakat.. Sem viselkedésben, sem külsőleg. Az arcuk olyan lányos. Persze tetszett pár velem egykorú , de elég ritka hogy ilyen történik.
2017. dec. 13. 10:20
 19/24 anonim ***** válasza:
48%

kicsapongásnak jó, jövője nagyon nincs, főleg ha rendes családot és gyerekeket akarsz és nem akarsz 50 évesen egyedül maradni.

szülők, család és barátok nem támogatják (érthető), és a pasival általában valami baj van (valamiért menekül a család modell elől, elvált vagy csak nem képes saját korosztállyal kapcsolatot kialakítani, esetleg nem kell senkinek a korabelieknél)


Maradj vele max 1-2 évet és utána keress egy komoly kapcsolatot. Tombold ki magad, úgyis gondolom a pasi nagyon nagy hangsúlyt fektet a szexre, különleges kívánságai vannak, nagyon orál fixált és nemsokára rávesz, hogy elmenjetek Swinger bulikba.

Jó poén szex terén, de nemsokára rájössz, hogy ennél többet akarsz az élettől, leghamarabb amikor barátnők elkezdenek házasodni és legkésőbb mikor jön az első baba náluk. Csak vigyázz, mert 25 felett egyre nehezebb lesz "nem foglalt" pasit találni.

2017. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én se terveztem házasodni vele :). Amúgy pont az ellenkezője.. Annyira nem szex központú , mint én :D
2017. dec. 13. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!