Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az amitől rálehet unni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amitől rálehet unni egy nőre szexuálisan?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi nyitottság, bevett - unalomig ismételt forgatókönyv, monotónia az ágyban is.
2017. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem szexel!
2017. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha fadarab és nem bevállalós, egy idő után már unalmas a szex, semmi izgalom nincs benne
2017. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem:(
2017. dec. 8. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

...a fentieken kívül még arra is rá lehet unni, hogy ha a férfi folyton egy melónak érzi a szexet (hogy a nőt csúcsra juttassa) és emiatt nem tudja igazán elengedni magát.

Okés értem én, hogy nem minden nőnek van csak úgy orgazmusa, de a tanulási hajlandóság hiánya azért eléggé elkedvetlenítő tud lenni.

2017. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Plusz, ha maga a csaj unalmas az ágyban. Szóval szexelsz vele, de nem kifejezetten jó vele. Na azt hamar meg lehet unni.
2017. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ramone ***** válasza:
A drámakirálynőktöl a falra mászok
2017. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező egy a lényeg

A melyik csaj nem engedi seggbe vagy nem akar 3-asozni

Cuckoldoznin,Nem engedi a szájba élvezést. Nem nyeli le. az már UNALMAS a legtöbb pasinak.

De itt már azért is megy a nyafi ha az asszony nem akarja az Anált de amúgy minden pöpec . De hogy vegye rá...

Persze ha asszonyka akarna olyat amit a Pasi nem akar akkor vérig vannak sértve hogy fúj már Ök nem homik meg stb

De azért egy Nő tartsa az összes lyukát meg vágjon jó pofit .



Kedves Pasik Én mindig azt mondom. CSAK olyat csináljatok meg Párotokkal amit

1 MINDKETTEN élveztek.

2 TI is megcsinálnátok (pl engednétek a felcsatist meg nyelnétek a spermátokat)

Ha a Vagyak közül EGYIKET SE vállalnátok be Fordított esetben Ha a Párotok szeretné akkor NE csináljátok.


23N

2017. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményez, illetve ha nem nedvesedik a nunija. Meg ha elhanyagolja magát. Ezek kiábrándító dolgok. Kérdező, veled mi a helyzet? Irhatod privátban is.
2017. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!