Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket izgat, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket izgat, vagy jó érzés, ha szex közben nagyon fent van nektek a pénisz?

Figyelt kérdés
Tudom, van akinek fàj, de én találkoztam olyannal is, aki imádta.
2017. dec. 4. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi rá mit mond a többi nő. Mondjuk elsőre is megértettük hogy volt aki imádta. Mi nem. És a nők 90%-a nem élvezi. Aki igen, attól elnézést kérek, biztos mazochista.
2017. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Átlag fáj minden nőnek, de van aki szereti a fájdalmat. Ahogy egy tökönrúgás is fáj általában a férfiaknak, de van köztük is olyan, aki imádja a herekínzást.
2017. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem törvényszerű, hogy valakinek ez rossz, vagy jó. Ezért kell tisztázni az aktuális partnerrel.
2017. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Engem izgat. Lehet velem van a baj, de szeretem a minimális fájdalmat szex közben. Az anál is bejön.
2017. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Van aki képes a normális válaszra! Köszi :-)
2017. dec. 4. 20:12
 16/18 anonim ***** válasza:

Most ezt anatomia szigorlattal irom orvosibol hogy minden nonek elerjuk a mehszajat szex kozben. Nehanynak ujjazas kozben is ki lehet tapintani, mert akkora a huvely. Van fogalmatok arrol hohy hany centis atlagosan a nok huvelye? Nincs am tul nagy kulonbseg.

Konkreran egy atlagos meretu peniszt felig beteve mar sanszos hogy eleritek a mehszajat, onnantol kezdve a csuszaserzest csak az adja hogy a huvely nyulik es osszemegy.

Csak ugye sok ember azt hiszi hogy a huvely az egy egyszeru henger es ennyi. De nem. kb 8 cm becsuszik onnantol meg toljuk befele.

2017. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

# 15


Úgy érted, hogy kizárólag az a válasz normális, amit te hallani szeretnél, a többi őszinte válasz nem?

2017. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha jó nagy 😁😁 21L
2018. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!