Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáradtság lehet valós indok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáradtság lehet valós indok merevedési problémára 19 évesen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Csak gáz. Nekem 48 óra nemalvás után is állt mint a beton
2017. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem arra gondolok. Inkább valami pszichológiai zavar lehet ott....

Én is fáradt vagyok meló után pl nem kicsit, mégis áll....

2017. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked a fáradság még nem okozhat ilyen problémát ! Esetleg kivételes alkalommal, ritkán. De már reggel úgy kell állni neki, mint akiben csont van !

Ha mégsem, akkor vagy lelki, vagy idegi, vagy szervi problémád lehet, ami már betegség. Ha nincs lelki,idegi kimerültséged, akkor fordulj urológushoz. (ne szégyelj elmenni ) Remélem segítettem.

2017. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz nagyon fáradtnak kell lenni.
2017. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fáradtan volt már ilyen nekem is, de 30 felett...

Akkor is változó volt, hogy merevedés nem volt tökéletes, vagy az megvolt, csak az orgazmus nem...


Egyszer voltam olyan fáradt, hogy szex közben elaludtam :D


És egyszer vagy kétszer volt pszichológiai alapon is, hogy nem akart felállni annyira... De általában többet kíván mint amennyihez jut :)

2017. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 János Gilján ***** válasza:
19 évesen akkor is állt, ha nem akartam. :)
2017. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk párom 25 éves volt (már egy ideje panaszkodott ,hogy nincs jol,plusz jött ez is) mikor a kimerültség arra a szintre jutott ,hogy kórházba vitték a melóból mert össze esett .. elöfordulhat csak nem értem 19 évesen mibe fárad el olyan szinten h ne álljon fel ?!
2017. dec. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!