Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első anál másnál is ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első anál másnál is ilyen?

Figyelt kérdés

Hétvégén próbáltuk ki először a barátommal. Síkosítót és gumit használtunk.

Nekem a legelején fájt nagyon kicsit, tényleg alig érezhetően, de annyira óvatos volt s figyelt rám, hogy utána elmúlt.

Nekem nem fájt sem utána, sem másnap, sőt, mintha nem is lett volna bent akármi is. (Pedig elég vastag és hosszú is neki.)

Lányok, nektek mindig fáj? 22n


2017. nov. 27. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ez a különbség

Aközött higy valaki figyelmes időt szán a dolgkokra

És nem mint egy állat durr bele

2017. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem fájt,elsőre kellemetlen volt de utána élveztem,most meg már igénylem is a férjemmel.Figyelt rám.
2017. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is hasonló élményeim voltak, mint neked, nem kell, hogy fájjon.
2017. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elsőnél nekem fájdogált, de akkor féltem is egy kicsit tőle, nem tudtam magam elengedni rendesen. később sokkal kellemesebb volt már.
2017. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen ilyen. Ha már bent van abszolút nem fáj, sőt meg szoktam kérdezni mennyire van bennem mert nem érzem.

Nekem csak gumival fájt először mert húzta a bőrt és a szőrszálakat. Ez elég kellemetlen amúgy.

2017. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!