Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lányok akik szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok akik szoktak szexchatelni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretek, de csak ha van megfelelő partner. Ha tud szépen és érzékien fogalmazni, van fantáziája, és nem csak annyit tud írni, hogy "úgymegb*szlak b*szdmeg hogy elájulsz", mert ez még a semminél is rosszabb. Van egy gyakoris srác, akivel szívesen chatelek így, ő szuperül tud írni. :)

20L

2017. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy az első írja.


Megfelelő partnerrel, nagyon érzéki és izgató tud lenni.

De, ilyen partnerem, év eleje óta nem akadt.

Kár, hogy még az üzenetek is elvesztek, hisz más fiókom volt. De úgy, még senki nem mozgatta meg a fantáziám, mint ő.

Azóta, csak fantáziálok a buszon, egy szimpatikus férfiről,vagy róla, így hipp-hopp beérek a munkahelyre, vagy haza, aztán, alig várom, hogy itthon kiélhessem magam. ;)

2017. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Mestere vagyok a témának. 29F
2017. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
A sexchat irodalmának Mozartja vagyok!
2017. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, akik szeretik olvasni ha egy srác jól ír, de válaszolni nem mindig szeretnek.

Az ilyen témához valóban kell tapasztalat, szókincs, fantázia is.

Én eddig egy lányt találtam, őt sem itt a Gyakorin, vele néha három órán át "húztuk egymást", és több oldalas "szex novellákat" írtunk egymásról...vagyis inkább együtt-egymásnak.

Mondjuk az is hasznos volt, hogy olyat is le tudtunk írni, amit lehet, hogy személyesen nem mondunk volna ki, minden szóba került amit csak ki tudott találni. Ő kitalálta a "sztorit", hogy miről szeretne olvasni, mi izgatja igazán...én meg kiszíneztem, és megírtam hozzá az egész történetet.

Egy idő után nagyon belejöttem a gépelésbe...de azért minden nap két-három órát pötyögni egy kicsit fársztó volt egy fél év után, meg akkorra már nem is tudtunk igazán új dolgot kitalálni...de amiket írtam az annyira tetszett neki, hogy elmentette magának. :)

2017. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak, én már több lánnyal szexchateltem, erről az oldalról is :)
2017. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elengedhetetlen mindkét fél részéről a kreativitás, a jó képzelőerő és a szexuális túlfűtöttség. Ja és természetesen a kölcsönös szimpátia. Ha ez mind megvan, akkor igazán izgató dolgokat lehet kihozni a chat-ből és egymásból.

Nekem is sikerült néhányszor és nagyon jó volt.


39F

2017. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!