Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csalt már meg a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalt már meg a barátnőtök vagy a feleségetek? Megbocsátottál neki?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
A barátnőm. Azzal a feltétellel maradtam vele együtt, hogy akkor csalom meg amikor akarom, és ő soha többet. Belement mert aztmondja szeret. Nehéz elengedni mert én is szeretem, pedig azt kene. De keresek csajt épp, akivel visszaadhatom neki. 24/F
2017. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Több barátnő is. A viselkedésükön nem vettem volna észre. Technikai téren viszont van bizonyos képzettségem. (Jogi nyilatkozat: ilyet nem szabad tenni, ezért nem is tettem) Nem bocsátottam meg soha, abban a pillanatban leírtam őket, de valamelyikkel még hónapokig együtt éltem.
2017. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a volt barátnőm. Akkor érdemelte ki a "volt" jelzőt.
2017. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

Megbocsájtottam, de sok értelme nem volt, mert utána lebukott megint.

Ma már nem érdekel a téma, mert azt látom, hogy kb bármit csinálsz, úgy is félremennek a nők.

2017. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ramone ***** válasza:
100%
Megbocsájtottam mert megbánta.. De mivel azonos neművel tette jobban fáj az hogy kimaradtak belőle
2017. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen , átverte egy szélhámos hízelgéssel . Akkor kitettem ,de volt hiba mindkettőnkben . Visszasírta magát , nem volt más aki tetszett és vele vad volt a szex . 2 hónap múlva komolyabbat akart de ismerve őt és az értelmetlen folytatást elköszöntem . Pár év múlva találkoztunk egy utcában . Sokkal vadabb ürgékkel élt , alig tudott lelépni szóval sajnálta a dolgot de nem zavart már és addigra más típusú nők tetszettek ezért nem is kívántam .
2017. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen és akkor derült ki miután összeköltöztünk. elsözör elmentem berugni majd megjátszottam magam még honapokig amíg beháloztam a hugát. Majd a névnapján kidobtam.
2017. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Csaltam már meg 1x

Meg bocsájtott

Nyakamon maradt.

Pedig azt hittem egy megcsalás elég indok ahhoz hogy szakítsunk. Mert a szép szóból nem értett

Most meg már kölyök is van

Szar az élet.

2017. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt. Bocsáss meg neki :P :DD
2017. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, csalt meg. A megbocsátás isten dolga, nem az enyém.
2018. jan. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!