Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem kívánom a barátomat....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem kívánom a barátomat. Vissza lehet ezt még fordítani?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok és 2 éve vagyunk együtt a barátommal, ezen belül 1 éve élünk együtt. Voltak nézeteltéréseink, de semmi olyan, ami miatt szakítanék. Az viszont aggasztó, hogy az utóbbi időben egyáltalán nincs kedvem vele szexelni. Szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot, de nem látom, hogy tudnám visszahozni a vágyat. Nekem mindig is kevesebb szexre volt igényem, mint neki, de most kb. nullára csökkent. Van olyan köztetek, akinek sikerült megmenteni egy ellaposodott kapcsolatot?
2017. nov. 24. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nálunk is volt, és azt hittem a szexuális életünkkel van baj, aztán rájöttem, hogy azért nem kívántam a szexet vele, mert abszolút nem figyelt már rám, hiába dumáltam, oda se figyelt, mindenért veszekedett velem, és undorító dolgokat csinált, teljesen elundorodtam tőle. Nálunk a kommunikáció segített, elmondtam milyen dolgok zavarnak, változtatott és így a kedvem is visszajött a szexhez.

Lehetséges hogy nálatok is többről van szó mint a szex?

2017. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Orsy070 ***** válasza:
A lenyeg szerintem a kommunikacio, fontos hogy megbeszeljetek egy kapcsolat mert nem csak a szexrol szol. az egy dolog hogy sokszor a faratsag es sokszor lehet annyira unalmas a szex hogy nem is kell igazan alltalana nem is a szexel van a problema. gondolkoz el rajta ha meg komolyan az akkor vannak modok amivel igenis felehet lenditeni egy kapcsolatott olyan dolgok amik komolyan jol esnek es egy kicsit ugymond felfrissul egy kapcsolat es talan osszehoz annyira hogy a problema oka is meglegyen . ha beszelgetni akaarsz a temarol privalba megkapsz.
2017. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nálunk sem a szex az alapvető probléma, ez csak következmény. Mindig próbáltuk begbeszélni a problémákat, de olyan igazán ez sosem sikerült. Én nem nagyon tudom/merem elmondani, hogy mi a gondom, de ha mégis sikerül, akkor ő nem érti, vagy megsértődik. Amúgy ő is próbálja megoldani a dolgot, sokszor ő kezdeményezi a beszélgetést erről, de valahogy mégsem működik köztünk a kommunikáció.
2017. nov. 24. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy probléma. Az a helyzet, hogy erre megoldást kell találnotok. Én sokszor írásban jobban meg tudom fogalmazni mi a problémám, ezért sokszor leírom a páromnak mi a baj. Ő is idegbajos, ezért úgy kell fogalmaznom hogy ne sértődjön meg.

Ezt ajánlom neked is, legyél kedves, pl. ne azt írd/mond hogy "Az a bajom hogy nem nyalsz ki és ha mégis akkor szarul" hanem hogy "Esetleg több időt fordíthatnánk az orális szexre, és kifigyelhetnénk mit is szeret a másik"

Érted? A sértődős pasid se sértődhet meg ha kedvesen fogalmazol. Hajrá, kitartás!

2017. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat meg is vakaszoltad akkor magadnak. A kommunikaciot probaljatok meg javitani. Probaljatok elkerulni a sertodest, az olyan gyerekes.
2017. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!