Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem az ujjazást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem az ujjazást?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még hüvelyi orgazmusom, én sem nagyon ujjaztam magam.. egyszer-kétszer kipróbáltam, de nem éreztem semmit, úgyhogy inkább hagytam.

Ha a barátom ujjaz, akkor az jó érzés, viszont egyáltalán nem olyan, mint amikor pl. a csiklómat izgatja. Szex közben meg egyáltalán nem élvezem. Nem rossz, nem fáj, csak nem érzek semmit.

Mi lehet a baj? Van, aki még nem élvezi a szexet/ujjazást, csak csiklóval tud kielégülni?


2017. nov. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
gáz,hisz akkor nincsenek érző rostjaid a hüvelyedben.Szerintem egy jó szexhez,kell min 17,max 20 as korbács.
2017. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell már 14 éves kortól ujjazni magad rendszeresen. Akkor talán később élveznéd a dugást is, nem csak a lefetyelést :D
2017. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nők nagyobbik része csak csiklóizgatással tud elélvezni. Ez tulajdonság, nem hiba, vagy hiányosság. Néha előfordul, hogy gyakorlással a hüvelyi orgazmusra való képesség is kifejlődik, de nem sűrűn.
2017. nov. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki van itt még?
2022. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!