Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire normális, hogy 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy 19 éves lányként inkább a 30-as,40-es pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 16:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ki mondja meg mi a normális mi nem, ha egy kapcsolat vagy "partnerség" működik akkor ilyen korkülönbség mellett is működhet csak fontos tudni és tisztában lenni a tényekkel az ember nem lesz fiatalabb. Nekem is volt 37 évesen 19 éves barátnőm és nem a korkülönbség miatt lett vége. Régebben is voltak ilyen kapcsolatok de de akkor a magánélet valóban magánélet volt persze irigyek mindig lesznek meg huhogók hogy "húsz év sok nem fog ez menni" ha nem megy akkor szét válnak ennyi. Ha meg azért van a két fél együtt mert jó a szex és a lány idősebbet szeretne az is csak a kettőjük dolga szerintem...
2017. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2017. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kamu
2017. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hányszor lesz ma még kint ez a kérdés?
2017. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hányszor lesz kinn, mert kamu.
2017. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nem tudom kamu-e vagy sem, de én 19 éves voltam, mikor megismerkedtem mostanra férjemmé lett párommal, és szerintem nincs ebben semmi abnormális..... egyszerűen eszelősen szexinek és sármosnak tartom az idősebb, érett pasikat.....kis őszülés halántéknál és kész vagyok....😀😀
2018. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
#16 vagyok, akkor volt férjem 34 éves, mikor megismertem.☺
2018. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Társadalmilag teljesen elítélendő de nekem nagyon tetszene egy 19 karát!
2020. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!