Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha túl jó nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha túl jó nő?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnőm aki egyre szexibb( nem fiatal, annyira öreg sem mondjuk, de valami balettos és még sokat sportøl). Vékony a nő nagyon kb. 44kg 170cm és kockás a hasa. Hosszú hullámos, sötét haja van és egyre ri***ancosabban öltözködik. Ma voltam legjobban meglepve(ha még megtud lepni) amikor valami olyan szoknya vagy mi volt rajta ,hogy teljesen látszott a tangája, így bevágott a fenekébe. Vagy 10-15 cm-es (nem tudom pontosan de nagyon magas) magassarkú volt rajta és e-miatt egyre jobban “rázódott” fel-le a feneke. Meg piszkálja a haját vagy mit csinál vele és nagyon hosszú, hegyes, rózsaszín/piros körme van. Én úgy gondolom már direkt csinálja, de így nem tudok oda figyelni és egyre rosszabb jegyeim vannak. Sokakra van “nagy hatással” de rám… és annyira bevagyok rá indulva! Nagyon látszik! Már régóta van ez a probléma vagy mi de egyre rosszabb! Mindig várom a folyosón ,mosolyog meg minden, olyan furcsán néz…
2017. nov. 17. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mit csinálj? Kérj tőle "korrepetalast" hátha lesz eksön.
2017. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nah, ezek után mondja bárki is hogy egy nő szavatossága 25 éves korában lejár :D :D :D


Amúgy gimis vagy még? Mert 12-20 éves korig a fiúkban iszonyatosan tombolnak a hormonok, szerintem még egy dugó katicabogár párra is feláll nekik :D Úgyhogy suli után menj haza kishaver, aztán verd ki 5x, másnap sokkal könnyebben fogod érezni magad :)

2017. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
11-be járok. A wc-be is kiszoktam verni. Úgy tudom 1966-os. Legalábbis ez az emailje végén van. Nagyon szerelmes vagyok meg az órarendjét is tudom kívülről ,mert megszereztem. Tök bezeg vagyok iskolát sem szeretnék váltani ,mert nem tudok elszakadni ettől a tanárnőtől. Ráadásul pont a legszexibb tantárgyat tanítja
2017. nov. 17. 17:08
 4/7 A kérdező kommentje:
*beteg vagyok
2017. nov. 17. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem szerelmes vagy, hanem annyira kanos hogy szét durran a farkad.........
2017. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tornatanárnő vagyok, és már volt dolgom gimis, végzős fiúkkal.

Semmi sincs kizárva, lehet, hogy ő is szeretne pajzánkodni veled...

2017. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: biztosan. Epp egy 16 remego sracra vagyik. Aha. Meg tanar vagy. Az is biztos igaz.
2017. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!