Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Hogyan szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan szoktatok csajozni?

Figyelt kérdés
Milyen szöveggel szólítjátok meg a csajt?
2017. nov. 17. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ráírok, dicsérem, kérdezek valamit, segítséget kínálok :)
2017. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ramone ***** válasza:
0%
Ha elmondanám akkor mindenki másolna és így nekem kevesebb lenne az esélyem
2017. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, tök mindegy, milyen szöveget nyomsz, a kutyába sem vesznek. Sőt, emberszámba sem.
2017. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs bevalt sema. Ha bejossz a lanynak, akkor akarmit mondasz, odalesz. Ha meg nem, akkor a csillagokat is leigerheted, akkor sem fog hasznalni. :)
2017. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja. Ha bejössz, mellékes a duma, ha nem, mondhatsz te bármit...
2017. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Leginkább sehogy!

Így 40 évesen már van annyi tapasztalatom hogy kiismerjem a nők pszichológiáját és tudjam hogy csak az érdek , a számítás viszi őket előre!

A hobbijaimat többre becsülöm bármelyik nőnél...

2017. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szívesen megtanítalak csajozni, de számíts rá, hogy ez nem abból áll, hogy mondasz egy konkrét szellemes szöveget. Egy gondolkodásmódot és viselkedésformát kell megtanulnod. Ha érdekel, írj privátot!
2017. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki középkategóriás lány, az általában nem válaszol.

A felsőkategóriás csajoknál érdemes csak próbálkozni, mert én szeretek nagyot álmodni.


Mivel úriember vagyok, minden lehető módon csajozok, ahogy csak tudok. :D

2017. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!