Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok az ilyen testalk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen testalkatrol? (Kep-nem sajat)

Figyelt kérdés

[link]


Irjatok meg, mennyi idosek vagyok, es hogy fiuk vagy lanyok-e. :)



2017. nov. 16. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem mind tetszik 32/f
2017. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Ramone ***** válasza:
47%
Bal első az zsáner gyanús... A hosszú lábú kismellű nők nagyon szexisek számomra
2017. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
A bal oldali nem anorexiás? Nagyon borzalmasak a lábai, ijesztöek.
2017. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy anorexias-e, nem ismerem a lanyt. :D


Egyebkent ilyen testalkatom van, szinte pontosan. Nem is talalhattam volna talalobb kepet, talan nehany centivel alacsonyabb vagyok.

Kivancsi voltam/ vagyok, kinek mi a velemenye, mert neha mar en is tul vekonynak erzem magam.

Nem az evessel van baj, mert szinte mar inkabb zabalok. :D

Egyszeruen nem rakodnak a kilok, miota elertem a pubertas kor veget, es azota se.

Szoval nem akarattal vagyok ilyen vekony.

Koszonom a valaszolat!

Johetnek meg, ha erre jar valaki. :)

2017. nov. 16. 23:51
 15/18 Ramone ***** válasza:
0%
Szívesen adok kölcsön pár kilót ha érdekel... Másfelet kapásból beléd tudnék tömni :D
2017. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
30%
A jobb oldalon lévő lány a befutó. 25 fiú 176 cm 83 kg
2017. nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
Az első valahogy nem tetszik, a középsővel bármit el tudnék képzelni, az utolsó meg a hú de meg hát kategória.
2017. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban az 1. tetszik. Nézzétek el nekem, valamiért különösképp vonzódok a vékony alakhoz :)

Aztán a 2.

A 3-at pedig már teltnek tartom, nem tetszik

21f

2017. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!