Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már hogy kórházba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már hogy kórházban voltatok és meztelenül feküdtetek az ágyban vagy ágyon, bejött egy doki és megvizsgált. Közben felizgultatok?

Figyelt kérdés

#kórházban-felizgul
2017. nov. 15. 00:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mert portás fétise senkinek nincs jelenleg :D


"Bevállaltam, mint ezt a trollregény megírását." TROLLREGÉNY <--- Ha az abszúrd sztoriból nem is, de azért reménykedtem abban, hogy legalább ebből mindenkinek leesik, hogy egy fiktív történet, amivel kiparodizáltam a kérdést :D Nyilván ilyen neeeem létezik! De egy ilyen hülye kérdés megérdemel egy ilyen hülye sztorit.

2017. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a kérdés miatt. Azt hiszem tényleg most kell orvoshoz fordulnom.
2017. nov. 16. 07:53
 13/16 anonim válasza:
vigyázz nem ám felizgulsz ismét *g*
2017. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem. Te igazi köcsög vagy. Tényleg nem érzed a súlyát annak amit a végén írtam?
2017. nov. 16. 21:17
 15/16 anonim ***** válasza:

Én intenzíven feküdtem egy szívműtét után. Mivel meztelen voltam 3 napon keresztül ugye a sok készülék miatt, meg a katéter miatt így kb örültem is neki mert nagyon meleg volt akkor így ennyivel könnyebb volt elviselnem.

Az nem zavart amikor a doki vizsgált, szerencsére jófej volt mert csak ott takart ki ahol szükséges volt, meg alapból láttam rajta hogy hidegen hagyja őt a meztelen női test, pedig nagyon jóképű, rendes doktor volt, nekem tetszett is emiatt fantáziáltam is rajta, legalább terelve figyelmem a betegségről. Amikor nőgyógyásznál voltam egy vizsgálaton és alul meztelen voltam, felül is csak melltartó volt rajtam, mert én hülye fejemmel egyrészes ruhába mentem és azt csak felül lehetett levenni, de nem érdekelt igazán, a saját hülyeségem. Bár ott is rendesek voltak mert az asszisztens elővett egy lepedőt és betakart felül mert nem akarta hogy kellemetlen legyen számomra.

2017. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kèrdező mi a baj?

Miért kell orvoshoz fordúlnod?

Te felizgulsz?

2017. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!