Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erkölcsi dilemma. Helyes e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsi dilemma. Helyes e?

Figyelt kérdés
Lakik a közelben egy kb.30 éves pasi. tini korom óta ismerjük egymást így látásból, nagyon ritkán beszélgetünk. Az a helyzet, hogy egy kicsit értelmileg visszamaradott. Ahogy leszűrtem kb. egy 10-14éves szintjén van. Egyedül él, dolgozik meg minden szóval nem életk€ptelen. És nagyon szexi. Tudom, hogy tetszem neki. Szeretnék vele szexelni, de nem tudom mennyire értené meg,hogy csak szexelni akarok. Nem szeretnék neki lelki sérülést okozni. Vagy csak túllihegem? Szerintetek?
2017. nov. 13. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Ez siman menni fog vele, nyugi.

De..... eleg alacsony a szint amire igenyed van. Egy szop..asra engem is bevallalsz?

2017. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért alacsony a szint? Önellátó, udvarias, kedves, szexi. Annyi, hogy irodalomról keg atomfizikáról gondolom nem lehet vele beszélni. na és? Csak szexet akarok. Na de jól rá is nyomulok akkor.:)
2017. nov. 13. 13:08
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

En inkabb magamat félteném a helyedben.


Az ilyen értelmi szinten ragadt emberek ölni tudnak ha ugy érzik, hogy atb*szták őket.


Es az a baj, h hiába mondod neki előre h ez csak par alkalmi szex lesz, ugy fogja érezni h elarultad. Aztán retteghetsz hazauton majd minden éjjel..

2017. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na 3mas látod, ezért jó ez az oldal. Ez az oldala a dolognak eddig eszembe sem jutott.
2017. nov. 13. 13:28
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy tudom, büntetendő, ha fogyatékos emberrel szexelsz, mint ahogy gyerekekkel, állatokkal sem szabad, hiszen nem tudnak felelősségteljesen beleegyezni.
2017. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Bizony. Az értelmi- érzelmi intelligenciája ki tudja mit bír el és aztán milyen reakciókat várhatsz tőle...
2017. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5ös! én úgy gondolom, hogy aki nincs gyámság alatt, munkája, jövedelme van, az teljesen beszámíthatónak tekinthető. vagy nem? aki vak, az is fogyatékos tulajdonképpen. és volt már vak pasim
2017. nov. 13. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem se menj ebbe bele. Nem lehet tudni, hova durvulhat el a helyzet akár sex kozben, akár utána. Ha félted magad, akkor ne létesíts vele semmi sexuálisat. Koszonj neki kedvesen, de itt kb. le is telt. Semmi sexuális. Találsz te magadnak egy más férfit is.

26F

2017. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet megmarad fantázia szinten. Hátha elmúlik a vágyakozás egy idő után.
2017. nov. 13. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak gondolj egy horrorfilmre, amikor is random megjelenik az ablakod vagy az ajtód előtt a sötétben egy alak.

Egyrészt a fogyatékosokkal büntetendő a szex, mert valószínűleg nem tudnád vele megértetni mi van.

Másrészt, bármilyen fogyatékkal is él, az az agyában keletkezett. Nem a szemében, nem a végtagjaiban.

Az agy egy olyan szerv, ami összetettebb, mint csak képzelni mered. Ő nem úgy értelmez, mint Te, vagy bármelyik egészséges ember.

Sosem tudhatod, mit váltanál ki belőle egy ilyen eseménnyel...

2017. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!