Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Lefeküdnétek egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lefeküdnétek egy lány barátotokkal? (Eddig sem a vonzalommal volt a baj hanem párotok volt, de most nincs és van rá lehetőség)

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 08:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
39%

Én konkrétan halálosan szerelmes vagyok az egyik (legjobb) lánybarátomba. Sajnos nem csak, hogy a nőideálom, hanem tényleg az egyik legjobb barátom is egyben. Ő ezt nem viszonozza, nekem pedig elegem van a szenvedésből, szóval kénytelenek leszünk megszakítani a kapcsolatot. :(


29/F

2017. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha biztos lehetek abban, hogy ez nem rontja el a barátságunkat igen
2017. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A novel valo barátságot 2 kategóriába lehet osztani:

- amikor sexuálisan kívánod a not. Ez az eset a gyakoribb, hogy legalább a multban, vagy akár még most is kívánod a csajt, csak épp nem viszonozza ezt a dolgot.

- amikor soha abszolut nem kívántad a csajt, mert nem érdekelt.


Az elso esetben simán megdugnám, mert az nem oszinte barátság, hanem egy ki nem bontakozott régi szerelem/vágy. Ha a második, akkor viszont nem dugnám meg a csajt.

26F

2017. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen, volt már rá példa, ráadásul úgy, h neki barátja volt.
2017. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én bárkivel. Sosem érdekelt hogy kinek a kije.
2017. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze. Az jo dolog.
2017. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Volt egy csajszi aki a barátom volt és rengeteget szexeltünk...persze intelligens emberek módjára meg dumáltuk hogy csak szex és barátság se több.

Igy is volt.

Ma már sajna nincs lány barátom aki extrázik is :D :(

2017. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen szitu biztos hogy lefeküdnék vele !
2017. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tapasztalatlan voltam, nemet mondtam 2 lány barátomnak is, aki akart egy kis kavarodást (egyik belém volt zúgva, a másik csak kavarni akart), de én nekem a szex ennél több volt.


Most tapasztaltan azt mondanám: durr bele és mindenkivel!

2017. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!