Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerbe lelohadás, mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerbe lelohadás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy 19 éves vagyok,1 éve élek nemi életet,előtte mint minden tini rengeteget masztiztam,és keményen.Majd miután bnőm lett a kölcsönös bizalom miatt gumi nélkül szexeltünk,úgy nagyon jó volt,de ahogy szakítottunk,elhatároztam hogy nem kötöm le magam,és belevetem magam az egyéjszakások világába,persze amígy nem volt bnőm a hiány miatt megint rengeteget masztiztam...Minden szuper,szexi csaj,kölcsönös orál,csak hát ugye egy random diszskós pipivel nem fogok óvszer nélkül kefélni,felhúztam,alig éreztem benne a farkam,lelohadt...Felszopta,felhúztam,lelohadt benne,ez azontúl hogy elég megalázó volt,kicsit elriasztott,mi miatt lehet ez?Mit tudnék tenni?

Bocsi anhosszú fogalmazásért..m.



2017. nov. 12. 13:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Bár így visszanézve annyira nem is volt hosszú:)
2017. nov. 12. 13:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy szorít a gumi?

Próbálj ki több márkát, van amelyik méret alapján is kapható, nem biztos, hogy veled van a baj.

2017. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem volt hosszú, csak te érezted úgy, amikor a végére értél.

Az eset pedig nem egyedi: szinte mindig így jártam az óvszerrel. Utoljára talán kamasz koromban (amikor még csak "nagyfiúskodásból" próbálják fel a srácok a gumit) maradt benne kőkemény a farkam, de azóta - ha aktushoz akartam felhúzni - mindig hervasztóan hatott rá(m).

Nálam valami pszichikai oka lehet, amit nem tudok konkretizálni, de nálad is fejben dől el amiért te és a szerszámod nem vagytok jó viszonyban a gumival. Őszintén szólva nincsenek zseniális ötleteim, hogy milyen edzéseket kellene tartani azért, hogy óvszerben is merev maradjon a pénisz. Lehet, hogy meg kellene próbálni masztihoz is felhúzni, hátha "belejön a viselésébe" és megbarátkozik vele a farkad.

2017. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez semmi. Nekem az első alkalom lett volna és gumiban lelohadt. Akkor lehúztam, felállította a barátnőm újra és megint felhúztam egy másikat, mire megint lelohadt. Nem is sikerült semmit összehozni aznap, erre megkaptam másnap, hogy biztos homár vagyok, azért nem ment.
2017. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktad, hogy x éven keresztül gumi nélkül dugtál, már csak pszichésen is zavaró lehet. Ha meg egyszer már ott vagy és lelankad, akkor elkezdesz izgulni, hogy mi a franc van, amitől csak egy ilyen öngerjesztő flyamat indul el. Egyszerűen otthon, maszti közben gyakorolj gumival, menni fog az.
2017. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Hááát, őszinte leszek, rajtam kétszer volt gumi életemben (51vok), nekem sem ment, mindkétszer le is vettem és anélkül folyt.

Az a lány, akivel nem lehet gumi nélkül, az nem is kell, ma sem.

AMi fontos, nagyon megválogattam, kivel dugok. Hangsúlyozom, soha nem volt semmi bajom, OK Canestenezés volt többször is, de ez normális.

Teszteken is mindíg negatív minden, évente 1x megyek.

Arra meg hogy ne élvezzek bele, nagyon odafigyeltem mindíg, senkinél nem hagytam ott felelőtlenül 1 babát sem. Mondjuk mindegyik bnőm tablettázott, aki fontos volt. Ez természetes kultúrnőknél. Aki meg nem teszi ezt meg, az nem szimpi.

2017. nov. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van... Kisebb az inger valamivel ami a farkad éri. Illetve pszichológiailag is van némi hatása, hogy nem a csajt élvezed. Én is gumi nélkül szeretem, ha lehet. Gumiban max akkor megy, ha nagyon izgató a csaj, legalább egy hete nem vertem ki és fáradt se vagyok. :) Ha a háromból egy is hiányzik, gumival már nem is megy. Gumi nélkül viszont mindig. :)
2017. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használj penisz gyűrűt.Attol úgy fog állni gumi ruhában is,mint egy oszlop.
2022. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!