Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nok akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nok akiket izgatna szuzteleniteni egy pasit?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatott a gondolat, ki is próbáltam. A páromnak én voltam az első és imádtam, látni az élvezetét, amikor elvettem a szüzességét. Sosem felejtem ez az arcát, amikor először ráültem.
2017. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hmm jo lehetett neki
2017. nov. 11. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek voltatok?
2017. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24 voltam, ahogy a párom is.
2017. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ne offoljatok. ezt privatban koszi
2017. nov. 11. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Ln 43 éves férfi vagyok és szűz. Teljesen átlagos minden téren, nem vagyok beteg, nem vagyok depressziós, nem vagyok visszahúzódó stb. Egyszerűen sosem kerültem helyzetbe, pedig egész életemben társaságban mozogtam. Voltak barátnőim is, de sajnos pont olyanokat fogtam ki, akik visszahúzódóak voltak, vagy falusi neveltetésűek. Fizetős nőkön pedig sosem gondolkoztam.
2017. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem nagyon izgatna 😀
2017. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én imádok ilyesmire gondolni, a páromat is szűztelenítettem, nagyon intim és izgató volt :)

21L

2017. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!