Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek ez bejönne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez bejönne?

Figyelt kérdés
A barátod megkér, hogy vedd fel a szemtakaródat és hogy hadd kötözzön ki az ágyhoz. Belementek, ezután azt hiszitek, hogy ő nyal, meg dug, de később lekerül rólatok a szemtakaró és kiderül, hogy az egyik haverja volt. Mi lenne a reakciótok? Utána mehetne hármasban vagy megsértődnétek?:D
2017. nov. 9. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván elméleti a kérdés,normális ember ilyet nem csinál.

Ha egy fiúba így lehet megbízni akkor mi lenne más szituációban?Repülne,többé szóba sem állnék vele.

2017. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ilyet épeszű ember, nem csinál.


De, játszunk el a gondolattal, hibázok, félreismerem a párom és elkövet egy ilyet.


Amint, kioldozna, rohannék a rendőrségre feljelentést tenni mindkettejük ellen.

2017. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Odáig nagyon izgató, hogy beköti a szemem és kikötöz az ágyhoz. Ha előre tisztázva van, hogy szeretném mással is vsgy hármasban, akkor jöhez. De nem akárkivel. De ha olyat hoz, akiben bízni tudunk, akkor lehet meglepi is. De nem hiszem, hogy ne érezném nyali közben, hogy nem ő az. Másképp liheg, más a nyelve, arca, nem tudja, hogy szokott a barátom nyalni. Nehéz ezt elmondás után utánozni.
2017. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel simán küldhetnéd hátulról, cserélsz a haveroddal, kimész és beintegetsz neki az ablakon... :D
2017. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a kukkold melyik aberrált formája?
2017. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a barátom tisztában van vele hogy én is ki akarom próbálni és olyan hozna akiről tudja hogy nekem is bejönne akkor tetszene, és utána benne lennék a hármasban is
2017. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pl mindkettőnknek belefér mondjuk egy hármasozás és így vezetné fel, én abban az esetben benne lennék. De ehhez egymás maximális ismerete és nagyon nagy bizalom kell.
2017. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jezusom. Nem az, hogy szakitok. De nem tudnam feldolgozni. Nagyon durva ez nekem.
2017. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!