Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom magam elképzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magam elképzelni egy nővel együtt élve?

Figyelt kérdés
Mindig is zárkózott típus voltam, most 27 évesen sem vagyok más. Régebben mindig feszélyezve éreztem magam nők társaságában, ma már ez inkább semleges. Sohasem tudtam azt elképzelni, hogy egy nővel együtt legyek, én találjak ki programokat adjak tanácsot neki vagy vigyem el valahova. Ez mindig nagyon távolt állt tőlem, inkább én vágytam egy segítőre vagy támaszra. Mindezek ellenére néha még is úgy érzem, hogy hiányzik némi szexuális élet.
2017. nov. 8. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 34 éves nőként ugyanígy vagyok.

Bár szexkapcsolataim vannak, de a víz kiver attól, hogy valaki itt éljen nálam. Én nem vágyom se segítőre, sem támaszra. Elég domináns vagyok.

2017. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ma 18:54 A labad koze azert kell neha egy kis segito!
2017. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Az nem segítség. Az szex.
2017. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért szerinted csak te lehetsz egy kapcsolatban segítő vagy támasz? Oda-vissza kell menjen a dolog, úgy a normális. Programokat meg majd kitalál a párod ne aggódj, azt sem csak neked kell.
2017. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!