Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Miért kell nektek érzelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért kell nektek érzelmi kötödés a jó szexhez?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Az önbizalomhiányom miatt.
2017. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Akkor tudom magam igazán elengedni, ha ismerem és bízom benne és szeretem azt a férfit, akivel szexuális kapcsolatban vagyok.


Ha ismerem őt és a vágyait és érzem, hogy szeret, ha látom, hogy kíván, akkor sokkal jobban tudom élvezni a szeretkezést. Én is odaadóbb vagyok, vadabb és önfeledtebb.


Ezt egy idegennel vagy azzal, akivel csak felületesen ismerjük egymást, elképzelhetetlennek tartom.

2017. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes! Gyönyörű szép kerek válasz!:)
2017. nov. 7. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell, de ha vkit kedvelek is, akkor jobban odafigyelünk egymásra talán.
2017. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem vagyunk ösztönlények. Lehet, hogy adott esetben jó az szex egy félidegen emberrel akinek a nevét tudod csak az esti buli óta, de ennél több kell ahhoz, hogy minden klappoljon. Ahogy előttem írták, nem tudja mit szeretek, mi esik jól, nem tudom ennélfogva én sem úgy elengedni magam vele.
2017. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Másik irányból is lehet megérne egy topikot a kérdés, mert én nekem is fontos visszafelé is. Kíváncsi vagyok mennyire ritka ez az "elbaltázott" tulajdonságom. :)))
2017. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem speciel nem kell.

Nekem erős vonzalom és egyező szexuális igények kellenek a jó szexhez. Tehát volt, hogy sokkal jobbat szexeltem egy olyan pasival, akibe nem voltam szerelmes, csak szexkapcsolatban voltunk, mint egy olyannal, akivel együtt jártam, szerelmesek voltunk.

2017. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Azért,mert tudom,hogy az adott partneremnek az én örömem és élvezetem is fontos lesz. Megakarja adni,es ezáltal teljes a kölcsönösség. Nem önző.


Vigyáz rám,tudja mire vágyom,mi az amit nem fogadok el es ezt be is tartja.


A szó szoros értelmében egyesülünk,nemcsak testileg de lelkileg is. Annál szebb nincsen. Ezt egy idegenbel nem lehet.


A feltétlen bizalom eredménye,hogy minden gátlást levetkőzve az összes képzeletembeli dolgoz és testi vágyat meg tudok/merek vele élni.

2017. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Férfi vagyok és nekem is kell. De ez nem zárja ki az egyéjszakás (vagy inkább "elsőéjszakás") kapcsolatokat, ott is rá lehet rövid idő alatt hangolódni a másikra testileg és érzelmileg is.
2017. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint az Angela. MERKELL.
2017. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!