Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha nagyon felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon felizgat a tanárom? Szerintetek ő is észreveszi?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy csapdába kerültem. 10 év van köztünk és még egy évig tanít engem. Persze, nevetek magamon, mert sem őt sem magam nem akarom kínos helyzetbe hozni. De órán elég sokszor azon kapom magam, hogy nem a tanárt látom benne, hanem a férfit és hát. (...)


N


2017. nov. 6. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

😮 👈 TE 🔫 👈 😎 Én 👈


L

2017. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És volt olyan, mikor nézted annyira elfeledkeztél az órán, hogy a kezed automatikusan a bugyid felé indult?
2017. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem te mennyi vagy és ő?
2017. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, a fiúk folyamatosan így éreznek a fiatal női tanerő iránt, mégis együtt tudnak az érzéssel élni. Figyelj inkább a tananyagra, és készülj az érettségire, mert már csak egy év van addig!
2017. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejön az egyik férfi tanárom. Engem még 2 évig fog tanítani. Próbálj másra koncentrálni. Órán próbálj a tananyagra koncentrálni. De ne tegyél semmi olyat, amit nem szabad, esetleg, ha kijártad a sulit és semmi baj nem lehet belőle. :)

18L

2017. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!