Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sokat kérek a páromtól?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kérek a páromtól? Lányok, ti milyen gyakran szőrtelenítetek kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyre ritkábban szedi le a szőrt magáról. Mióta bejött a hideg, azóta a lábát pl. nem is borotválta. A kezén majdnem erősebb a szőr, mint az enyémen, azt se gyantázza. A hónalj és a nemi tájékon meg állítom, hogy gyakrabban borotválom, mint ő, pedig nem vagyok egy metroszexuális.

Hiába mondom neki, erre annyit mond, hogy más úgyse látja. Ja, én meg le vagyok sz4rv4.

Túl sokat kérek? A nő nem férfi, hogy szőrös legyen, meg szerintem ez alapvető igényesség lenne.

Ti hogy vagytok ezzel, milyen gyakran szőrtelenítetek?


2017. nov. 5. 20:15
1 2
 11/17 Leilus29 ***** válasza:
Nekem is picit látszódik a kezemen de járok vele gyantára,lábamat kb hetente nyáron 2 naponta borotválom.Hónaljam és a nemi szervem 2 naponta borotválom.Szemöldökömre meg ilyen dolgokra szintén adok! :)
2017. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Honaljamat minden nap, a tobbit 3-4 naponta szoktam, mert annyi kell neki, hogy ne pattogjon ki.
2017. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A labamat par naponta borotvalom.

Fazont meg honaljat gyantaztatok.

Minden evszakban.

40/n

2017. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress másikat.

Ezt meg passzold le nekem, én azt szeretem, ha a puncija meg a hónalja is szőrös.

A lábon meg az arcon kívül sehol nem zavar a szőr.

2017. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha teljesen csupasz testet akarsz, akkor neked egy guminő való, nem húsvér ember.
2017. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is írhattam volna! Pont ugyanez a helyzet nálunk is. tavasszal, mikor kezdődik a kevesebb ruhás szezon, akkor a más ne lássa az indok, hogy miért.

annyi, hogy karon nem, de a többi az ugyanígy van

2017. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom olyannak fogad el amilyen vagyok. Ha esetleg nem sikerül,nem úgy sikerül vagy egyáltalán nem is vagyok leborotválva az sem érdekli. (Az a titka,hogy szeret) Igaz eddig nem nagyon látott úgy,viszont fog. Szerencsés vagyok vele
2017. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!