Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánjuk egymást?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánjuk egymást? Fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik, vagy furcsa, de valamiért már nem kívánom a szexet a párommal. Ahogy látom ő sem annyira már. Másfél éve vagyunk együtt, minden jó minden szép volt addig, amíg el nem kezdtem fogamzásgátlót szedni. Stresszesebb lettem, többet vitázunk azóta, és a szexet sem kívánjuk. Mit tegyek? Lehet a gyógyszer miatt?

2017. nov. 3. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, lehet a gyógyszer miatt, ha szedés előtt minden rendben volt.
2017. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit lehet tenni? Váltsak gyógyszert vagy felesleges már?
2017. nov. 3. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj vissza az orvosodhoz, közöld vele a problémádat és hogy javasoljon másik gyógyszert.
2017. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, bár azt írod, nem kívánjuk, tehát, egyiktek sem.

Azt még érteném, hogy a bogyótól, a nő nem kívánja, de a bogyó, a pasira nem hat, tehát, neki kívánnia kéne továbbra is.

2017. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valószínű ő már azért nem mert látja rajtam hogy nem szeretném, és nem is kezdeményezek.
2017. nov. 3. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Mióta szeded a fogamzásgátlót? Az első három hónapban még szokja a szervezeted, szóval ezt az időszakot érdemes kivárni. Ha utána sem múlik a libidócsökkenés, akkor gyógyszert kell váltani (természetesen miután megbeszélted ezt a dokival). Viszont a párod biztosan nem a gyógyszer miatt nem kíván, rá nincs hatással.

21N

2017. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4 hónapja szedem
2017. nov. 3. 11:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Válts fogamzásgátlót, vagy hagyd abba. Töltsetek több időt együtt és hozzátok vissza a szenvedélyt a kapcsolatotokba.

Amúgy a barátod azért nem kíván, mert te sem kívánod. Nem kezdeményezel, nincs meg a tűz, azt látja rajtad, hogy nem is akarod, akkor szerinted ő majd vágyni fog rád? Hát, nem. Én se akarnék egy olyannal szexelni, aki nem kezdeményez, nem kíván, nem akar velem együtt lenni. Márpedig a barátod ezt látja rajtad. És én még csak nem is pasi vagyok, mégis ezt gondolom.

2017. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ezért kérdeztelek meg titeket, és változtatni szeretnék ezen, mert engem is zavar!
2017. nov. 3. 11:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

H..lye leszavazó, miért kellett az első válaszomat leszavaznod????

Mi nem hasznos volt benne, te észlény?

2017. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!