Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jön be ha feneketek nyalják?

Figyelt kérdés
szoktátok külön kérni? vagy csak ha épp magától csinálja a másik akkor örültök? vagy csak ha magától csinálja épp csak eltűritek? vagy szóba se jöhet?

2017. nov. 1. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem piszkosul fel tud izgatni ha ott kényeztet egy nyelv. Külön kérni nem szoktam, ha magától csinálja az nagyon jó!
2017. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádom 19l
2017. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is imádom. Pasiként, csinálni. ;)
2017. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Háát én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki ne élvezte volna :-)


(túl vagyok 500-adikon, és tojok rá hogy kamunak hiszitek, hogy kételgedtek, az én életem, az én élvezetem volt eddig, hogy más mit gondol róla, nem érdekel)


Egy a lényeg, 69-ezve a legjobb élmény, mindkettőnknek.

Nagyon finoman kell nekifutni, épp hogy csak hozzáérve, körbe körbe finoman. És olyan 5-10 perc után, hanyatt fetketem a lányt és akkor már egy ujjal nagyon finoman, szinte csak fél centiket mozgatva bele is lehet bujni, atom lassan :-) a pospijába,

Egy biztos, meg fog őrülni tőle, az tutti, ha a fentieket betartjátok :-)

Nem kell semmit sem előre megbeszélni sohaa, mert abból rágörcsölés lesz csak.


Tini srácoknak ajánlom :

Ha elsőször vagytok egy lánnyal, és meg akarjátok tartani, soha ne foglalkozzatok magatokkal, miért ?

Mert ha kellő ideig, (min. félóra) csakis a lányt símogatjátok-nyaljátok-puncit-popsit felváltva,óvatosan ujjazva, brutálisat fog élvezni. És utána ő tesz veletek olyat, hogy leesik az állatok tőle.

1. Akkor már nem is olyan ciki, ha két perc alatt elélveztek. Sőőt, lelkileg boldog lesz tőle a lány.

2. A lány is ugyanilyen élményt akar nektek adni

3. Ne maga a dugás legyen az elsődleges cél, persze az is lesz, de legyen az az utolsó az élvezkedés sorában.


Szóval hajrá, nagyon finoman, érzékien popsit nyalni :-)

2017. nov. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!