Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat engem nagyon, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat engem nagyon, ha egy lánynak szőrös?

Figyelt kérdés
Volt már dolgom szőrössel és szőrtelennel is. A szőrösnek még a nagyajkak széle is olyan volt, tehát teljesen borotválatlan volt. Valahogy jobban tetszett a szőrös. Fiúk ti hogy vagytok ezzel? Lányok, remélem van aki nem borotválja. Számomra a nyalás is élvezetesebb

2017. okt. 30. 05:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Néha beindít a szőrös illata ha tiszta.A keményebb szőrű nem csiklandozza az orrom nyaláskor.
2017. okt. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért kérdeztek "miért izgat engem?", "miért érzem ezt?", és "ilyen van?" típusú kérdéseket, amikre nem lehet normálisan válaszolni, mert vagy csak te tudhatod, vagy már a kérdés leírásában benne van a válasz? (találkoztatok olyannal, akkor létezik)



Amúgy ha az az igazi kérdés, hogy "Fiúk ti hogy vagytok ezzel?", akkor én speciel nem szeretem.

2017. okt. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam már szőrössel és csupasszal is. nekem is jobban bejön a szőrös. Nem tudom miért, nekem izgatóbb. Nem tudom megmagyarázni, ez van.

25F

2017. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert nem kislanyos es nem szur annyira, mint mikor a sima boron elkezd noni a szor.
2017. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért izgat téged? Honnan tudjam?

Engem a punci izgat, akár csupasz, akár szőrös.

Egyébként a szőrbe nagyon jó beletúrni, és kutatni a nedvességet. Nyalás közben van, hogy útban van a szőr, de szólok, és félrehúzza. Mindkettőnknek izgató, hogy odatartja, kínálja. Amikor pedig már nyalom, szétnyílik, és nincs akadály. Előnyben vannak, akiknek kilóg a kisajkuk, mert ott már sosincs szőr.

2017. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön a szőrős. Nem is értem miért csupasz manapság mindenki.
2017. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert perverz vagy ;-)
2017. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért izgat téged, ha szőrös? Gondolom pont abból kifolyólag, mint ahogy engem meg a csupasz.
2017. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Engem elképesztően be tud indítani a természetesen szőrös, szőr ügyében érintetlen punci, főleg, ha minél sötétebb, dúsabb, terjedelmesebb a szőrzet.

Sokan panaszkodnak rá, hogy legelniük kell, miközben nyalják, de szét lehet azt húzni. Cserébe egy igazi kéjbundát, egy titokzatos kertet kap az ember, amiben neki kell felfedezni a rejőzködő puncit, simogatva, beletúrva, belefeledkezve mind a látványába, mind az érintésébe.

2017. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint minden divat, az is lecseng egyszer. Kb 20 éve lett divat a csupasz punci, és ennyi idő bőven elég egy divathullám elhalásának. Lassan megint visszaszivárog a természetes kinézet, aztán a fazonírozott, aztán újra a csupasz. Így megy ez mindenben, amióta világ a világ.
2017. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!