Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexelnétek jobb beosztásér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek jobb beosztásért? Folyt lent

Figyelt kérdés
A főnököm burkoltan közölte, hogy ha dugok vele, feljebb léptetni, ha nem akkor lejjebb.. Nem vagyok ez a fajta lany..de ha visszafokoz...az fizucsökkenéssel járna, és az most nagyon nem lenne jó. Ti mit csinalnatok??
2017. okt. 28. 16:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Attól hogy jó csaj még nem ribi... Le lehet venni ki aki csak jól néz ki és ki aki jó eséllyel kapható ilyesmire
2017. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de ez több dolgon is múlik (pl. milyen a főnök, mennyi az emelés, stb..).

Viszont az baromira nem tetszene, hogy elutasítás esetén lefokozással fenyegetőzik.

2017. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem. De fel se mondanák, senki nem lehet "lefokozni". Max rúgjon ki, adjon végkielégítést.


Azért a következő ilyen beszélgetést felvenném diktafonra és körbeküldeném a teljes cégnek amint elkezd szivatni..

2017. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ne süllyedj ilyen szintre a pozícióért.

Hány nőnek tett már ilyen ajánlatot vajon?

Becsület többet ér havi 20 ropiért. Lehet többet igért, akkor se menj bele.

Fenyegetőzés nélkül az újabb beszélgetést felvenném!

Jogilag nem fogadja el a bíróság.

( jó kis szerkesztő programmal csuda dolgokat lehet kreálni. biztos van infó erről is itt a neten. milyen hanganyagot fogad / nem fogad el a bíróság )


Az se kizárt, eldöntötted mit lépsz. Megerősítésre vársz...

2017. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A témával kapcsolatos, jelenlegi forró közhangulatot tekintve, én egy kicsit (na nem nagyon, csak kicsit) kételkedem ennek a történetnek a valóságtartalmát illetően.
2017. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem szoktam kiakadni főnök-alkalmazott viszonyon, sok ilyenből született házasság, lett család. (és itt most nem feltétlen mindenki a több léért ebeledet össze a másikkal)


De az ilyen zsarolás témára még akkor sem tenném szét a lábam az életemet akarná tönkretenni.

Egyszerűen nem bírom a zsarolás-témát, és bennem mindig dolgozik a "visszavágás" gondolata. Annyi manipulációba, érzelmi zsaroló helyzetben volt már részem életem során, hogy "nem vagyok hajlandó rész venni a játékba". Ennek a helyzetnek az az ellenszere, ha nem mész bele a játékba és felülkerekedsz a dolgokon, ugyanis neki mint főnök ezzel a kétélű helyzettel (vagy sikerül beijesztenie vagy nem) is hatalmas veszteni valója van. (főleg ha van bizonyítékod).

A másik pedig a felelősség vállalás. Ebben a játékban ugyanis nem csak a te állásod egyedül a tét. Az az embernek, akinek ennyire gagyi eszközök kellenek, hogy puncit lásson, az biztos, hogy nem fogja beérni veled. És még te mondhatod azt, hogy ez a te hülyeséged vagy szerencséd, de ott lesznek utánad a többi nő. Akik meg az előttük lévő nők gyávasága miatt kerülhettek sorra. Mint a nemi erőszaknál. Ha nem tudják kit kell keresni,kire kell odafigyelni, akkor mind cinkosak lesznek azok, akik elfordítják a fejüket és "nem veszik észre" a dolgokat. Ez egy társasjáték, bekerültél a pályára, mostantól nem csak a te karriered a tét, hanem a többi nőtársadéval is hazardírozol.

2017. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mit csinálnék?


Hangfelvételt az ajánlat részleteiről, aztán irány a cégvezetés.

2017. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért csodálkozom azokon, akik szerint ilyenkor a megzsarolt nőnek illik távoznia.
2017. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám magam zsarolni.
2017. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én esküszöm hogy írnék neki SMS-t hogy a múltkori beszélgetést hogy gondolta, de semmi olyat nem írnék ami arra adna neki okot hogy van vagy lesz köztünk v mi.

És utánna mennek és fol jelentenem , ott nem dolgoznék és amig másikat nem találnék fizetnének nekem.

Bár nem tudom hogy Magyarországon mi a helyzet ilyen esetben....? Fizetnének?

2017. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!