Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én várni szeretnék a szex-szel a házasságig. Szeretnék egy olyan fiút keresni, aki képes értem ezt megtenni.

2017. okt. 28. 15:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
56%

9:


De tényleg, mondjuk mit tennél, ha pár év együttlét után, vagy az esküvő előtt rájönnél hogy mégsem szereted őt?


"Bocsika, elszartam az életedből pár évet, ne hari." Vagy mi?

2017. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
34%

hát nagyon hülyék az előttem szólók :D

1., ismerek olyan pasit, aki szintén ilyen fogadalmat tett, és még csak nem is vallásos. oké, nincsenek sokan, de azért akadnak

2., nincs olyan, hogy valakihez nem illesz szexuálisan, ez a kifejezés a 21. század találmánya sok más f szág mellett :D ha valakit szeretsz, idővel úgyis összecsiszolódtok mindenben, nem csak a szexben, de az a legkönnyebb, hogy valakit rögtön kidobsz, mert "nem illetek össze az ágyban", pedig valójában csak hajt a vágy, hogy minél több emberrel, minél többször...egy szerelmes embernél ez NEM számít.

3., ha úgy érzed, hogy a te értékrended a helyes, akkor tartsd magad hozzá, és ne foglalkozz mások véleményével. mondjuk eleve hiba volt ide gyakorira kiírnod ezt a kérdést, szerintem tudtad, hogy túl sok jót nem várhatsz...itt általában max kiéhezett csávók válaszolnak, vagy olyanok, akiknél az a menő, hogy minden nap más ágyában vannak. jójó, tudom, itt most mindenki azt fogja mondani, hogy ő nem ilyen.. de nem ez a lényeg, hanem hogy ne hagyd, hogy bárki is beleszóljon az életedbe. jobb, mintha hagynád, hogy mindenki kihasználjon, annak sincs értelme. mondjuk más kérdés, hogy lehet, hogy még fiatal vagy, és változni fog erről a véleményed (velem is ez volt, hehe :D), de a te döntésed.

19/L

2017. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja. Csak az a baj, hogy sokszor ártatlan gyerekek is szenvednek, ha tönkre megy egy házasság.
2017. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
60%
13# mert ettől aztán biztos tönkremenne egy házasság :D akkor is baromi sokszor tönkremegy, ha a két fél előtte évekig szexelt, szóval ez maradjunk annyiban, hogy egy k va gyenge érv.
2017. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
47%
De, gyerekes dolog, tinilányok tesznek ilyen fogadalmakat :D Én ebben nemis látok semmi értékelnivalót, ha megfogadom, hogy megvonom magamtól az összes finom ételt, amit szeretek, akkor én becsülendő ember vagyok? Nem, csak egy idióta. Nem kell fűvel-fával összefeküdni, de semmi rossz nincs abban, ha valaki szexel.
2017. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
11. Valószínüleg én már csan olyannal kezdenék párkapcsolatot, akiben biztos vagyok. Ennek ellenére ez megtörténhet, hogy késöbb kiderül, hogy nem illünk össze, ez más párkapcsolatban is megtörténik, nem hiszem, hogy sok köze lenne hozzá, hogy van-e szex vagy nincs.
2017. okt. 28. 16:05
 17/37 anonim ***** válasza:
67%
#12 19 évesen aztán sok fogalmad lehet róla, hogy van-e olyan, hogy valakivel nem jó a szex. Segítek: van ilyen.
2017. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
12.köszönöm, végre! Nem, úgy érzem, hogy ehhez én tényleg tartani szeretném magam.
2017. okt. 28. 16:07
 19/37 A kérdező kommentje:
Felfogási problémák vannak azzal az emberrel, aki gyerekes felfogáshoz kapcsolja a fogadalom szót.
2017. okt. 28. 16:09
 20/37 anonim ***** válasza:
az, hogy 19 vagyok, nem feltétlen jár együtt a tapasztalatlansággal, drága :) a másik meg, hogy van, aki tényleg a vallása miatt fogad meg ilyet, abba meg aztán végképp senkinek nincs joga beleszólni, vagy elítélni ezért. a gyerekes dolog pedig inkább az, amikor neten megy a szájkarate más életéről, holott semmi közötök nincs az egészhez. jó, más kérdés, hogy valóban a kérdező minek tette fele ezt a kérdést... a döntés úgyis a tied, itt meg látod, hogy csak a sz rt kapod az emberektől, meg hogy gyerekes vagy. ha te úgy érzed, hogy nyomós oka van, hogy ezt így csináld, akkor csináld, ha nem, akkor nem, de ne mások véleménye befolyásoljon.
2017. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!