Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok elélvezni mikor a párommal vagyok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő ? 2 hónapja vagy vele de soha nem èlvezted a szexet vele? Akkor minek vagytok együtt? Nyilván nem vonz,nem indít be semmit nálad. Kár erőlködni.
2017. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ülj le a pároddal, és beszéljétek meg kinek mi jó a szexben, mi az amitől élvezi, mit vár a másiktól. Ha ez nem megy, akkor a legjobb, hogy különváltok, és mindketten olyan társat választotok, akivel oda-vissza élvezitek az együttlétet.
2017. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a nö és oké meg beszélem vele akkor. Köszönöm a válaszokat.
2017. okt. 30. 10:07
 14/19 anonim válasza:
Mindenkinek aki szerint hagyd el: a szex önmagában nem tart össze egy kapcsolatot. Ha csak ennyi a közös, az édes kevés...
2017. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nekem is volt hogy egy pasimmal nem tudtam elmenni, pedig jó volt minden. Csak az első pár eset után annyira rágörcsöltem, hogy már azért sem ment. Aztán egyszer valahogy sikerült, már nem emlékszem, talán spiccesek voltunk vagy ilyesmi hogy jobban fel voltam oldódva, és utánna minden aljalommal sikerült!
2017. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Nagyfater ***** válasza:

Egy nagyon fontos kérdésre még mindig nem válaszoltál: arra, hogy mással tudtál-e már elélvezni. Mert ha igen, akkor vagy nem vagytok szinkronban a pároddal - például ő túl gyorsan "elmegy", vagy nincs meg a kellő idejű előjáték, esetleg a technikája nem jó neked - de ezen lehet segíteni, vagy nincs meg köztetek az a bizonyos biológiai-kémiai összhang, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy fel tudj oldódni vele szex közben. Ez már komolyabb probléma, és ha valami különleges eset - például az előző hozzászólásban említett "alkoholos mámor" - nem történik, akkor bizony előbb-utóbb alighanem szét fogtok válni.


Ha szeretitek egymást, akkor próbáljátok közösen megoldani ezt a problémát, de attól óvakodjatok, hogy egymást vádoljátok, mert az csak ront a helyzeten. Nyilván te is tudod, hogy nagyon sok nő nem tud pusztán az aktustól elélvezni. A párod besegíthetne a kezével (esetleg te magad is!), vagy az aktus előtt a nyelvével. Szóval, van megoldás, de csak ha van bennetek kitartás, fantázia, és főleg egymás iránti szeretet.

2017. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem vádoljuk egymást :) és köszönöm beszélek vele :) amúgy méssal se sikerült :(
2017. nov. 1. 07:58
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyedül el tudsz élvezni? Mert ha igen, akkor szervileg semmi bajod. Hogy a pároddal miért nem sikerül, annak rengeteg oka lehet. Próbálj közben magadhoz nyúlni. Sok nő így csinálja. Vagy kérd meg a párodat, hogy csináljon mást neked. Ne csak "azt". :)
2017. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Egyedül igen és oké beszélek vele.
2017. nov. 2. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!