Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető, hogy sok lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy sok lány azért retten meg tőlem a boltokban, mert túl jóképű/jól öltözött vagyok?

Figyelt kérdés

Általában igényesen öltözködök, sportos, manageres stílusban. Arcra is elég jó vagyok (ezt mások mondták).

Főleg eladóknál vettem észre, hogy zavarban vannak ha kérdezek valamit, múltkor egyiknek a keze is remegett.


Arra gondoltam ez olyan fordítva, mint mikor egy nagyon jó nő van a társaságban és megijednek tőle a pasik, mert megrettenti őket a kinézete.


2017. okt. 26. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél már ki magadról egy jó képet... Így nehéz megmondani :P 23/L
2017. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Küldj képet! Akár priviben. Jó pasik kellenek!
2017. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Előfordulhat, de ez nem rettegés.

Zavarba jönnek az asszertív viselkedéstől. Velem is előfordult talán egyszer vagy kétszer, pedig én annyira nem vagyok maszkulin.


Amúgy tessék, beindult a női képkéregetés. Bárki mondhassa (sic), hogy jól néz ki, de ha sportos, menedzseres, akkor kell nekik a kép. Ennyi. :D

Már remegnek is. :D

2017. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
amikor ki vagyok pattintva, akkor az én közelemben is szórják el a visszajárót az eladók :D
2017. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azért "rettennek meg tőled" mert ilyen beképzelt vagy :D
2017. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Látatlanban nem tudunk hozzászólni egy ilyen szubjektív kérdéshez.
2017. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nekem a fiatal eladó csajok pl mindig többet adnak vissza mint kellene :D
2017. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Az a baj mostanában ezt mindig a "jaaaaj annyira still vagyoook" féle páwa dzsásztin bíber mutáns klónok szokták elsütni
2017. okt. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
alapból mindig jól öltözködöm, még ha a sarki pékségbe megyek akkor is, illetve igényes is vagyok, emiatt páran melegnek gondolnak, pedig férfias vagyok, viszont mivel jól nézek ki és még jól/igényesen is öltözöm, ezért sokszor elég hamar közvetlenebb kapcsolatba lehet kerülni nem csak nőkkel, más férfiakkal is és itt most nem szexualitásra gondolok, hanem megtesznek ilyen-olyan szívességet, kedvesebbek, mint másokkal, ilyenre gondolok, persze ehhez hozzátartozik, hogy jómodorú és illedelmes vagyok szinte mindenkivel. tehát az első benyomás, amit ugye a kinézeteddel tudsz befolyásolni nagyon is számít a későbbi diskurzusok során
2017. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kep nelkul eleg nehez komoly velemenyt irni, hogy a kulsod az oka vagy sem. Minden esetre sok ilyen tucat kinezetu srac van, akiknek jo allasa van es van penze magara es igenyes, divatos+a genetikaja is jo. Hogy te ilyen vagy-e azt igy senki sem fogja megmondani. En azert egy jo pasitol nem szoktam betojni.:)) a kezremeges meg attol is lehetett pl h ehes volt es alig varta h elmenj es szunetre menjen kajalni, kb. barmitol lehetett.
2017. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!