Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha azt mondom a masszőrnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a masszőrnek hogy főként a fenekem masszírozza át az félreérthető?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha leszogezed h de semmi tobb, akk nem.

Nekem se tul intim resz az. De mivel sokat edzek popira, en is 2 naponta kerem parom h masszirozza at.

22L

2017. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért pont masszőrt kérsz rá miért nem pasit? Vagy menj női masszőrhöz az nem érti félre.
2017. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy random pasi máshova is nyúl
2017. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. Megválaszolta a 2. Kérdesét.

Priviben nem válaszolok de senkinek de amit többen kérdeztetek:

Azért pont azt mert napi 8-10 prát ülök és baromira el van zsibbadva nap végére.

Azért nem nőhöz mert nem szeretem ha egy nő nyúl hozzám zavar

Nem keresek innen senkit masszázsra van már konkrét időpontom egy napidealos bónuszos masszőrhöz ez miatt kérdezem aki tórténetesen férfi. Még sosem taliztunk

Természetesen nem sexualis célzattal megyek masszázsra de pl. Már volt olyan hogy láttam hogy a masszőrnek felállt a gatyájaban én is elcsodálkoztam de nem nyúlkált sehova normálisan masszírozott és mivel ilyenek a pasik nos ezért merült fel bennem a kérdés. Nincs rossz seggem,

2017. okt. 26. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj yoni masszázsra.
2017. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül nyúl máshova is én se szoktam pedig kértek ilyenre és nem vagyok masszőr....
2017. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Felállt neki?

Hisz pasiból van, és működik a hormon, fantázia.

Inkább az lenne a gáz ha nem indulna meg egyáltalán semmi sem.

2017. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért meglepődtem hogy felállt neki. Sztem durva ha egy paciensre feláll. Mert akkor elvileg siman meg is dugna?
2017. okt. 26. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, az állásával játszik, szerintem, ha kikezd a " pácienssel ".
2017. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!