Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy fiú nyálcsorgatv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiú nyálcsorgatva néz titeket nyilvános helyen akkor ti olyankor mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés
és látszik rajta hogy szanaszét dugna titeket:D

2017. okt. 25. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Olyanok jutnának eszembe,hogy egy lúzer meg éhes disznó makkal álmodik,egyébként meg az a véleményem, hogy azt hiszem, hogy szerintem erről azt gondolom.
2017. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ez nagyon nem imponál, ha "egy fiú nyálcsorgatva néz nyilvános helyen" és "látszik rajta hogy szanaszét dugna".


Nekem ez ahogy így újra és újra elolvasom inkább negatívum, mint pozitívum. Olyan gyerekes, olyan béna, olyan állatias (a szó rossz értelmében).

2017. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

1:

A lúzer is jó szó.

2017. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nyálcsorgatva néz, elég szar kifejezés. Aki így néz, az egy lúzer.

Vágyakozva, elismerően, ezek jó szavak. Vagy az, hogy felfal a szemével.

Az olyan pasik, akik úgy tudnak nézni, hogy látszik, nem édesanyjuk hüvelye volt az első és utolsó, amit közelről láttak, kiérdemlik a figyelmet. Volt már, hogy viszonoztam a szemezést, és végül ismerkedés lett belőle.

2017. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, az a baj, hogy a leírásodból egy szerencsétlen és béna férfi képe jut a nők eszébe, nem egy normális, rendes, jófej férfié.


Ez a szó, hogy "nyálcsorgatás", meg a végén a szmájlizásod elég undorítóak már önmagában egy ilyen kérdésnél.

2017. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy semmi önuralma és szánalmas a csajozási szándéka.
2017. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gyakorolhatna némi önuralmat.
2017. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az ami a legjobban felb.sz. mikor valami kis nyomorek le se veszi rolam a szemet lwgszivesebben odamennek es felrugnam.
2017. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!