Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti meddig élveztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig élveztek?

Figyelt kérdés

elöstzör életemben, hosszu perceken át élveztem,a hátamon fekve,nem birtam tovább, állva kellet folytatni, azt is allig birtam, kutya pózba(ami nekem nem annyira stimuláló)ott is fél percen belül ujra a csucson voltam, nem birtam sokáig, perceken keresztül élveztem, összeestem, a fiu felettem állt, én elötte kapkodtam élet után.

nektek van ilyen élményetek?

nem hogy 10másodpárcig élveztem, hanem hosszu hosszu percekig!

brutál volt.

már nap közzben többször felcsigázott, és gyengéden ért hozzám, ami nagyon nagyon beinditott, uhhh, ugy csatogott, ugy mozgott a butor, én olyan hangos voltam... ennyire az életben soha nem voltam messze magamtól.

a végtelenségbe vitt, nagyon messze ettöl az élettöl, hogy állni allig birtam

nemtudom, szerintem nagyon akartam, és 3. kör volt, ö kemény volt, és birta erövel is <3

nektek volt ilyen?

vagy5 percig végig a csucson...

21 lány



2017. okt. 21. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dicsekedni jársz ide?

Nehogy azt hidd, hogy nyeretlen 18 éves itt mindenki...

2017. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

?

nem dicsekedni, csak nekem ez egy olyan brutál nagy dolog, hogy most nem nagyon tudom hová tenni a dolgot, kiváncsi vagyok,hogy van-e aki élt át ilyet, és azoknak a történetére kiváncsi vagyok,hogy ök hogy érték el.

2017. okt. 21. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ezért nem fer az élet! A csajoknak bezzeg van ilyen...

25F

2017. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de a fiuknak garantált az élvezés ;)

gyorsabban, föleg,ha olyan növel vannak aki megvaditja öket

2017. okt. 21. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen... Én pl akaratom ellenére is túl sokáig szoktam bírni
2017. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm is így van vele - jobb napokon. Ez az az orgazmus, ami után nem kivan többet. Csak fekszik, levegő után kapkod, néha sír is, és a legérdekesebb, hogy elalszik, egy perc alatt, mint ahogyan én szoktam.
2017. okt. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!