Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért taszít a férfi orgazmusa?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszít a férfi orgazmusa?

Figyelt kérdés

Alapvetően biszexuális lánynak vallom magam, de az elmúlt egy évben ismerkedtem csak igazán közelről a férfi nemmel. Volt két kapcsolatom és néhány "kavarásom". Régebben csak lányokkal ismerkedtem és velük is szerettem lenni testileg és lelkileg, de végül kíváncsi lettem a férfiakra is. Nagyon is vonzódom hozzájuk, lelkileg is tudok kötődni, mint a nőkhöz is, de nemrég rájöttem, hogy akármennyire is vonzónak találok egy férfit, vagy akármennyire is odavagyok érte valamiért az, ahogyan elélvez egyszerűen hihetetlen mértékben taszít és van, hogy utána órákig nem vagyok képes szexuális dolgokra vele. Nektek lányok esetleg nincs erről valamilyen tapasztalatok, vagy esetleg ez lehet kiskori trauma miatt? Vagy szimplán csak tényleg inkább vagyok leszbikus, mint biszexuális? (A nőkkel kapcsolatban sosem merült fel ilyen problémám)

21/L



2017. okt. 17. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
pedig ha igazán jól van egy lány kinyalva, ők is tudnák ám úgy vonaglani, hogy alib bírom lefogni közben, hogy a puncinál bírjak maradni!
2017. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
16%
Akkor csak élvezz el te, a férfi meg míajd utána elintézi egyedül magának.
2017. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!