Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég ha sikositot kenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ha sikositot kenek a farkamra és a lány popsi lyukara? Akkor már bemegy neki?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
be fog
2017. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Probald ki hogy bekenz vajjal egy petpalackot és űlj bele
2017. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

úgy érted, ha megfelelően kitágítottad és hangulatba hoztad a lányt utána elég e az újra síkosítás ugye?


F

2017. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
3 as hehe làtom emberi anatomia és működésének az ismeretét még nem tanulmànyoztad fogd kézen a kérdezőt probàljàtok izgalomba hozni a màsikat és ràjöttök hogy a segglyuknak köze nincs az szexualis izgalmi àllapotban ellenben pàr óra múlva ha ettetek is valamit akkor a szaràs ingerre kifog tàgulni a seggetek
2017. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Àllapothoz*
2017. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem akartam arrogàns lenni de arroganciàra csak avval arrogànsan tudok reagàlni aranyeret okozol egy lànynak akkor csak gratulàlni tudok
2017. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ironikus gratulacio
2017. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%

#4:

látom te egyszer nagyon seggbe lettél dugva és gondolom nagyon rossz élmény volt, vagy alapból anál ellenes vagy


én több olyan lánnyal is találkoztam akik élvezik az anált, van aki masztizik is így


és a tágítás és a hangulat 2 külön dolog, ha értelmezed a mondatot láthatod is, hogy nem úgy értettem, hogy a szexuális izgalomtól fog kitágulni

és az orálhoz is hangulatba kell hozni a másikat hiába síkosít a lány és nem kell tágítani a száját

vagyis jó esetben így működik a dolog

2017. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Kosz en nem probalom ki de ferfi vagyok kosz viszont urológus tól tudom hogy aranyeret okoz
2017. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tágítani is kéne.

Meg beöntés

Mert össze szarja magát

2017. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!