Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ezt ti is akarjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt ti is akarjátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm nagyon szerette volna feldugni egy ujját a fenekembe. Nagyon furcsa volt, de hosszas győzködés után belementem. Ezt miért akarta? Minden lány akarja ezt? Miért jó ez a lányoknak? Lányok, nektek mi a véleményetek?
2017. okt. 13. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát én például semmiképp sem szeretném. 20/L
2017. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Most mi az, hogy minden lány? Általánosítani akarod az emberiség 51%-át?😂 Na jó, viccet félretéve, ezt a te barátnőd akarta, őt kellene megkérdezni, hogy miért, nem? Így ismeretlenül nem hiszem, hogy bárki belelátna a párod fejébe. Lehet, hogy olvasta a cosmopolitanben, hogy a prosztatamasszázs mekkora orgazmushoz juttatja a férfiakat, de lehet, hogy szereti, ahogy a beleid finom perisztaltikája simogatja az ujjbegyeit. Nála kellene érdeklődni szerintem. 😁
2017. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azért, amiért "minden" pasi ki akarja próbálni az anált!
2017. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, én párom is be akarja sokszor dugni az ujját a hátsómba, de bánatára nem elég hosszú a keze :D
2017. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Mert azt olvassák az IQ-light női ujságokban hogy a pasik szeretik a prosztatamasszázst és örömet akarnak szerezni ily módon is.

Nálam is próbálkozott a párom, szerintem ő sem azért mert őneki ez élvezetet okoz, de én kifejezetten utálom, mivel homofób vagyok.

2017. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én az egész öklömet szeretném..
2017. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem
2017. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem.
2017. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 szevasz Gyulám! Hogysmint?
2017. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem
2017. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!