Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menniyire normális az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enik15 kérdése:

Menniyire normális az, ha teljesen beindulok arra, ha egy srácnak fáj a hasa?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Fura, de ez még nem veszélyes. Mi miatt tartod izgatónak? Mi jut eszedbe közben?
2017. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Màrmint éhség?
2017. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De elhiszem a has érzékeny régió csak ha megbizok egy noben akkor enged el az izom
2017. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Nekem nagyon sűrűn görcsöl a gyomrom, ugyanis feltehetőleg laktózérzékeny vagyok. Viszont orvoshoz nem megyek vele, és nem is vonom meg magamtól ezeket az ételeket. Nekem mindennaposak a fájdalmak, olykor még görcsösen bemerevedek és nyögök is csöndben. Kezemen és lábamon is sokszor keresztben állnak az ujjak, hogy valamivel kompenzáljam a fájdalmat. Megesik, hogy picit dobálom magam előre-hátra a székben, mint egy fogyatékos, mert már annyira szétmegy a levegőgörcs az egész felső testemben. Ha nincs más, akkor bekuporodok az ágyikómba, és ott sokszor embrió formát öltve szenvedek. És sokszor arra gondolok, hogy milyen jó lenne, ha egy lány ilyenkor a puha kezével megsimogatna, esetleg hagyná, hogy az ölében fekve szenvedjek, hogy kicsit elterelje a gondolataim a fájdalomról.


Akkor most ez is izgató neked?

2017. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális dolog de unalmas átlagosan élni. :D én pl a lányok hasára indulok be meg ha egy lányt haspólóban látok. :D
2017. okt. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont fáj
2017. okt. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!