Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuz lannyal mire kell figyeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diavolino44 kérdése:

Szuz lannyal mire kell figyelni a szexnel?

Figyelt kérdés

Egy olyan szituacioba kerultem, hogy osszekerultem egy lannyal, nem tartos kapcsolatba. S mikor odakerult a dolog akkor mondta, hogy meg szuz. Par het mulva jon ujra, s mondta, hogy en vagyok az elso akiben megbizik s szeretne tulesni rajta. Milyen tanacsot tudtok adni, azon kivul, hogy hosszu elojatek legyen. S ne legyek durva. Van valami taktika amivel kevesbbe faj az elso?

Nyilvan ez nem szerelm, szoval ne irjatok olyat, hogy tok mindegy milyen lesz ha szeretitek egymast. En kivanom ot, o kivan engem ennyi.

Koszonom :)


2017. okt. 12. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha lenne esze, pont hogy nem egy ilyen tudatlan farokkal veszítené el.
2017. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Finoman,egyre beljebb,még finomabban,óvatosan.Jó lesz.F
2017. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek előtte összebújva, csókolózzatok sokáig és szép lassan haladjatok előre. Ne az legyen a cél, hogy berakod a brét, hanem, hogy ellazítsd és örömet okozz neki. Ha csak a pettingig juttok el, az se gond. Majd legközelebb. Nem hajt a tatár.
2017. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne egy alkalommal akarjatok eljutni a szexig. Legyen 1-2 alkalom ami petting, hogy kicsit megismerjétek a másik reakcióit, mit szeret, mit nem, stb.

Haladj lassan.

2017. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

A szűz lány olyan, mint az egyszerű ember:

mindig ugyan ott lyukad ki...

:-D

2017. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Első sorban petting legyen. Ismerjétek meg egymás testét hogy mit szeret a másik és hogyan. Annak nincs értelme hogy akarjuk egymást de fogalmunk sincs mit szeret a masik :D

Ha egy pár alkalommal volt már petting,akkor pedig sok sikert ;)

2017. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, de eddig ket alkalommal randiztunk s mindketszer megvolt a petting, szoval azon mar tul vagyunk. Nyilvan ezert szeretne tovabb lepni, de azert koszonom a valaszokat. :)
2017. okt. 12. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem kapcsolatban veszítettem el. Nálam egy kis ital, síkosító és sok-sok előjáték vált be. Nem fájt. Türelmes volt a pasi.

Ha van kérdésed,írj nyugodtan privibe.

2017. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te ilyen edzőtermi tulok vagy, ahogy már láttam a válaszaidat. :D Mit hazudtál össze neki, hogy beléd esett szegény pára?
2017. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 21 voltam mikor megtörtént. Nagyon kívánt az egyik ismerősöm. Nem akartam,mert tudtam hogy nem voltam még senkivel és nem akartam beégni. Ezért úgy voltam vele hogy majd lesz valahogy. Nem tudta hogy még szűz vagyok,nem mondtam meg neki. Egyáltalán nem fájt. Utána még egy párszor szexeltünk de bennem semmilyen nyomot nem hagyott. Állítólag nagyon jó volt neki velem... a mai napig nem tudja hogy ő volt az első
2017. okt. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!