Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt nektek az első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt nektek az első szex?

Figyelt kérdés

Csak mert én eléggé izgulok

Hogy hogy lenne jó pl alul -mármint szorosen vagy nem-

Vagy milyen érzés lesz

És mar most rettegek meg védekezéssel is a lehetséges terhessegtol

Meg ilyen hülyeségek vannak a fejemben....

Meg nem most akarom elveszíteni de azért erre eléggé raizgulok



2017. okt. 12. 14:13
 1/10 A kérdező kommentje:
És az kifelejtettem :illetve nektek mikor volt az első ?
2017. okt. 12. 14:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam és fél éve jártam egy 19 éves fiúval.

Kicsit fájt, véreztem is. Az orgazmus nem jött össze, sőt annyira nem is élveztem. Utána belejöttünk azért :)

Nem kell nagyon misztifikálni annyira nem nagy dolog, persze foglalkozz vele de nem kell tőle félni.

26 N

2017. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15 voltam, kicsit nekemis fájt, és szintén nem élveztem, szerintem kevés nő élvezi az elsőt, ez egy olyan dolog amin mindenkinek túl kell esni, utána már bele jön az ember :)
2017. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam én is. NEM élveztem el,nem is volt valami jó,kicsit fájt az első percekben ,aztán szoktam az érzést. Alul voltam a baratom felul, kotonnal vedekeztunk. A 4-5dik alkalom után már szuper volt..


Ui: Szerintem jobb ha tapasztalt ferfival tortenik a dolog,de meg inkabb hogy olyannal tortenjen akit szeretsz es viszont szeret teged. ;)

2017. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval az első senkinek nem volt jó?
2017. okt. 12. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
15 voltam, az elejen fajt, de egyaltalan nem elviselhetetlenul, csak olyan furcsa, kellemetlen volt. Utana fokozatosan egyre jobb lett.
2017. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem emlékszem, olyan rövid volt. Talán 5 mp-ig is eltartott. :-))
2017. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
15 voltam, fél éve jártunk a szintén 15 éves barátommal. rövid ideig nagyon fájt, de aztán a volt barátom figyelmességének köszönhetően hamar élvezhetővé vált. a második is egy picit kellemetlen volt még
2017. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

16 voltam, 3 honapja voltam együtt az akkori baratommal, előtte folyamatosan pettingeltunk, egy buliból hazafele aludtam naluk mikor egymasnak estünk, igazából jó volt de túl nagy érzelmi háttere reszemrol nem volt sajnos mert nem voltam bele szerelmes később sem. De másfél évig utána együtt voltam vele. Mert mint embert és barátot szerettem. Csak nem szerelemből:-)

21/N

2017. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csíkfazon volt.


24 voltam, és nagyon szar volt. Az akkori barátom csókolgatott, meg nyalt, foglalkozott velem, de mikor odakerült, hogy betegye csak a saját dolga érdekelte, és hiába mondtam, hogy picit óvatosabban, tövig benyomta, én meg azt hittem, elsírom magam.

Rohadtul fájt.

2017. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!