Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análozó lányok! Kérdésem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análozó lányok! Kérdésem van hozzátok?

Figyelt kérdés

a barátomnak hétvégén lesz születésnapja, meg akarom lepni valami extrával, amit már eddig is sokat emlegetett, én meg ugy tettem, mint aki nem akarja egyáltalán, és soha nem is fogja engedni, hogy valaki análba csinálja.

tudom ez neki nagyon izgató, és meg is akarom lepni,még pár dologgal, de a kérdés most csak annyi:mi mit szoktatok csinálni,hogy ne legyen olyanos a fiu farka?

beöntésröl halottam, de az nekem nem megy, föleg mert nincs olyan tusfejünk, de mit esztek ilyenkor,hogy véletlenül sem legyen hiba

(nekem eleve kellemetlen,hogy a fiu kutya pózban is lássa, elmondása szerint ilyen kicsit, szimetrikusat és szépet még nem látott(7.-lány vagyok))



A KÉRDÉS: beöntés mellet mi garantálja még,hogy nem lesz olyanos a srác farka?

mitöl lesz szilárd széklet és vagy mégis mit csináljak?

meg még van kérdésem... gumival kezdenénk,szólnák neki,ha közel jár szóljon, és ha szólt, akkor engedem gumi nélkül, mert tudom, ugy még nem csinálta, és egy hatalmas vágya lenne, csak ki sem merte még mondani.

van vazelin, direkt sikositó, most próbáltam, saját dildóval, bement, kellemetlen, de ennyi. elsö alkalom lesz.

válaszokat elöre is köszönöm! :)

19lány/ 25 fiu



2017. okt. 11. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
12 óra után nem eszel semmit és max csak vizet ihatsz. Semmi rostos semmi bubis
2017. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja beöntés után kb Félóráig max 1 óráig jársz majd a wc-re mert híg fosásod lesz
2017. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Előkészület piszkos és büdös meló. De mindent azért hogy a padid élvezze a végbélnyílásod

Nem árt anàl dugót is használnod hogy könnyebb legyen a tágítás

2017. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hogy Gyógyszertárban tudsz venni beöntéshez eszközt.

Bár egy pénisz vastagabb mint egy zuhanycső. ..

2017. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

okés, köszönöm :)

beöntés...:D nem lehet, mert meglepetés szerüen szeretném, nincs rá idö.

nála leszek, és nem fogok wc-re fosni járni...

inkább az elsö,hogy nem eszek semmit :)

köszi mindenkinek, jöhet még :)

2017. okt. 11. 16:16
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

Dehogy kell beöntés meg ilyen baromságok.


Nem lesz olyanos a farka, a lényeg, hogy az aktus előtt menj el nagyvécézni, és szépen mosd meg a popódat utána. Ha nem mész el vécére, egyrészt olyanos is lehet, de nekem pl akkor érzésre is kifejezetten kellemetlen.


Ha óvszert használtok, a vazelin nem lesz jó síkosító, vegyetek vizes bázisút, de síkosító mindenképp kell.

A lényeg, hogy lassan csinálja, mert különben fáj.

Sok sikert.

2017. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!